Desszertem Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Desszertem Miskolc vélemények

Kiváló 2024. március 3.a párjával járt itt
A KÁVÉZÓ A BELVÁROSBAN A SZINHÁZ MELLETI UDVARBAN MÁR HANGULATOT ÁRASZT A SZINHÁZ LÁTOGATÁSHOZ. . . igen SZŰK HELY, KÉZMÚVES SÜTEMÉNYEK KINÁLATA MINŐSÉGET JELENTENEK. LIMONÁDÉ KÁVÉ MÉG IZLÉSES KINÁLAT IS. ÉLMÉNY. A SZINHÁZI ELŐADÁSOK ELŐTT TÖMEG VAN A KÁVÉZOBAN, SZINÉSZEK MŰVÉSZ EMBEREK TALÁLKOZO HELYE EGYBEN EZ A CUKRÁSZDA. AJÁNLOM BETÉRNI. . . VEGÁN SÜTIK IS VANNAK. .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. április 8.barátokkal járt itt
Megközelítése jó, bár nem közvetlen főutcára néz. A színház mellett egy kis lépcsőn kell lemenni és ott a bejárat. A hely kicsi, hétvégén zsúfolt. Nagyon ízlésesen tálaltak a sütik és finomak. Kértünk kávét is, még a hosszú kávén is érződött az erős pörkölés és a hatása sokáig tartott, felpörget.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2019. március 16.egyedül járt itt
A Desszertem névre hallgató cukrászda a belvárosban, a Miskolci Színház mellett található, a belső parkos részből nyílik. Tavaly márciusban a nyitást követően nem sokkal jártam itt először, s azonnal egyértelmű volt, hogy itt egy csúcsintézménnyel állunk szemben, így az sem volt kérdéses, hogy legközelebb Miskolcon járva is vétek lenne kihagyni ezt az élményt.
Desszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - Külső képDesszertem Miskolc - Étlap/itallapDesszertem Miskolc - Étlap/itallapDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - Külső képDesszertem Miskolc - Külső képDesszertem Miskolc - Étlap/itallapDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - MosdóDesszertem Miskolc - Külső képDesszertem Miskolc - MosdóDesszertem Miskolc - BelsőDesszertem Miskolc - MosdóDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Külső képDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Külső képDesszertem Miskolc - Külső képDesszertem Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2018. július 29.gyerekekkel járt itt
Ezúttal kihagytuk a desszertet egy étteremben [moderálva - a szerk. ], hogy megkóstolhassuk ennek a jóhírű cukrászdának a kínálatát. Hangulatos kis hely, az ember előszöz legelteti a szemét, amikor belép, hogy mi minden van. . . Süteményeket kóstoltunk. A pannacotta hibátlan volt, hozta az olasz minőséget.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2018. június 24.a párjával járt itt
A férjemmel tértünk be ajánlásra egy szombat esős délután.
Én csak egy kávét ittam, de azt is megbántam, mert életem második legrosszabb kávéja volt. Igazából nem volt zaccos, de határozottan zacc ízű keserű szörnyűség.
A férjem fagyit evett, ami szerinte isteni jó volt, a sütije átlagos.
Az árak viszont elég magasak. . .
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Kiváló 2018. május 15.a párjával járt itt
A Világbéke pizzériába igyekezve figyeltem fel az egyébként célpontlistámon levő Desszertemre, de őszintén szólva nem kapcsoltam, hogy micsoda klasszis hellyel állok éppen szemben, mely a Dining Guide VW kiadványának toplistáján a legjobb vidéki cukrászdák kategóriában a negyedik helyen áll.
Desszertem Miskolc - Külső képDesszertem Miskolc - Étel/italDesszertem Miskolc - Külső képDesszertem Miskolc - Étlap/itallapDesszertem Miskolc - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Igaz mi még csak a kézműves fagyikat kóstoltuk eddig, de azok valami mennyiek. A sütemények is nagyon jól néznek ki, legközelebb biztos azokra is sort kerítünk. :) Nagyon hangulatos, kedves hely és van külső kiülős része is. Ahogy mondani szokták a minőséget meg kell fizetni, de itt tényleg megéri.