Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Kiváló 2013. október 4.családjával járt itt
Ez év márciusában jártunk először a szállodában. Nagyon elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal. A szálloda csodálatos környezetben találhato. A személyzet rendkivül figyelmes és udvarias. A szobák minden igényt kielégitenek. az ételek változatosak és izletesek Azota több barátunknak. ismerősünknek ajánlottuk a szállodát. Többen felkereték és elégedettek voltak
Kiváló 2013. október 4.gyerekekkel járt itt
Itt nyaraltunk idén a családdal. Nagyon szép környezetben található a Hotel és nagyon finomak és bőségesek az ételek. Kisfiamnak külön tetszett a játszótér és a játszósarok.
A wellness részlegen a víz tiszta volt és kismamaként mertem használni.
A közelben nagyon sok szép látnivaló van, ahová nem kellett sokat utazni sem és túrázni is nagy élmény. Biztosan visszatérünk még ide.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kert
Kiváló 2013. szeptember 27.családjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a hotelban. Gyönyörű fekvésű helyen van, gyönyörű épület(ek)ben, finom ételekkel, kedves személyzettel, színvonalas szobákkal és szolgáltatásokkal. A wellness részleg is kellemes, tiszta, minden igényt kielégítő. Jártunk már itt kettesben is, de gyerekekkel is.
Kiváló 2013. szeptember 27.a párjával járt itt
MINT Írtam Bemutatkozáskor Az Erzsébetben Voltunk Elszállásolva A Wellness Rész azt A Zsuzsannáét Használtuk Az Ételek Kifogástalanok Voltak A Környezet Meg Lenyűgöző! Aki Kirándulni Szeret Itt Minden Adottság Meg van Hozzá ,Teheti Ezt egy csodálatos Környezetben! Máskor is Szívesen Elmennénk!
Kiváló 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Családommal,már 7. éve minden évben visszatérő vendégek vagyunk. Nem is keresünk más szállodát,mert nekünk minden igényünket kielégíti! Mivel a szálloda a főút mellett fekszik a Mátra szívében,könnyen megközelíthető. Az 1. 3 évben a főút melletti Erzsébet-szárny,erkélyes szobájában laktunk,de a forgalmi zaj nem zavarta a pihenésünket (talán azért is,mert nincs nagy forgalom).
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - VendéglátásErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kert
Kiváló 2013. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Többször jártam már családommal, vagy csak kettesben feleségemmel. Kiváló a konyha az étterem. A szobák tiszták csendesek. Teljes pihenésre alkalmasak. Fürdők medencék szaunák kiválóak, tiszták, szuperek. Ja a személyzet, intelligensek,segítőkészek, a legteljesebb kikapcsolódásodért vannak ! Gratulálok ! !
Kiváló 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
A szoba kényelménél csak az ágybetét okozott derékfájást, mert nem volt elég kemény. A szolgáltatásoknál a medencék vize szerintünk nem érte el a kiírt hőfokot. Egyébként nagyon jól éreztük magunkat, mindennel elégedettek voltunk, jó szívvel ajánljuk másoknak is a szállodát. A szálloda fekvéséről, a gyönyörű tájról nem is beszélve.
Kiváló 2013. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Fenomenális! ! ! Tökéletesen ki tudtunk kapcsolódni,1 és 17 éves gyermekünkkel. A kiszolgálás tökéletes volt,akár a takarítószemélyzetről,akár a recepcióról volt szó. Az ételek minősége és mennyisége tökéletes. Teljesen bababarát szálloda,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2013. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Már többször is jártunk családommal az Erzsébet Park Hotelben. Utolsó alkalommal tavaly 4 hónapos kisbabánkkal és 4 és fél éves gyermekünkkel, és mind a Hotel, mind a gyerekek jól teljesítettek. Mindenki segítőkész és alkalmazkodó volt, még egy kisgyermekes család igényeihez is. Mindkét gyermekünk imádta az élménymedencét.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Wellness
Kiváló 2013. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen található a szálloda,melyből a kilátás egy csoda szép parkra néz. A személyzet nagyon kedves volt,mint a recepción,az étteremben,a kávézóban,és a wellness részlegben is. A reggeli és a vacsora is bőséges,és nagyon finom volt. Az egyetlen kényelmetlenséget az ágy okozta,ami rettentően nyikorgott,de ez szinte elenyésző a rengeteg pozitív élmény mellett. Egész biztosan máskor is menni fogunk ide!
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád