Hotel Makár Sport & Wellness Pécs ★★★★

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs
Hotel Makár Sport & Wellness PécsHotel Makár Sport & Wellness Pécs
Hotel Makár Sport & Wellness PécsHotel Makár Sport & Wellness Pécs

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs bemutatkozása

A négycsillagos szálloda és szabadidőcentrum, a Hotel Makár Sport & Wellness, Pécs egyetemi városrészében, zöldövezetben, a történelmi belvárostól és a PTE klinikáktól néhány percnyi távolságra található.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs vélemények

Kiváló 2024. január 29.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az ott töltött idő alatt, 3 éjszakát voltunk. Tiszta volt a szoba, csendes mindennel felszerelt. A wellnes is isteni volt, nagy medencével, infra-, finn szauna használatával, és tiszta jakuzzival. Csak reggelink volt, de hihetetlenül bőséges és finom volt, nagy választékkal, kedves személyzettel.
Kiváló 2023. május 8.a párjával járt itt
Ami tetszett: tagas, szep es tiszta szoba, boseges reggeli. A hotel elhelyezkedese megfelelo. Nem bent a zajban, de nem is annyira kieso helyen. Jo kis kerekparos edzoutak (kerekparut es alacsony forgalmu utak) vannak itt Pecsett es kornyeken. Ez nagyon bejott.
Kiváló 2020. június 4.gyerekekkel járt itt
Csodálatos helyen, nyugodt, tiszta környezetben pihentünk karácsony előtt a lányommal. Kedves személyzet, finom ételek és tiszta, hatalmas szoba várt minket. A wellness is remek volt: a masszőr hölgy nagyon érti a munkáját, a víz nagyon kellemes hőmérsékletű (bár tényleg kíván némi felújítást a medence). Visszatérünk ide még egyszer!
Kiváló 2018. december 31.gyerekekkel járt itt
Az egyik legjobb hely, ahol eddig jártunk. Tiszta,tágas szoba. Komfortos. Az ételek minden várakozást felülmúltak. Finom, választékos. Személyzet végtelenül kedves, mosolygós. Ami kissé kényelmetlen volt, az a pótágy. Kisebb gyereknek tökéletes, de egy felnőttnek más megoldást kellene találni. Három fős szobában, 2 főre volt a bekészítés.
Kiváló 2018. április 3.gyerekekkel járt itt
Amikor elindultunk a szálloda felé nem gondoltuk hogy egy ilyen fantasztikus helyre visz minket a sors. Már a megérkezéskor tapasztalható volt hogy jól fogjuk érezni magunkat. A recepción egy nagyon kedves hölgy fogadott minket. A szobánk nagyon szép volt. A wellnes részleg teljes mértékben kielégítő volt. A legfantasztikusabb a szálloda étterme volt.
Kiváló 2018. január 5.gyerekekkel járt itt
A feleségemmel és 9 éves kislányommal fizettünk be egy szilveszteri 3 éjszakás csomagra. Igazából mindennel elégedettek voltunk. A superior szoba tágas, tiszta, szép, az ágy kényelmes. Kissé talán sötét, de minket nem zavart. A welness részleg pár lépcsőre a szobától, kellemes a medence, a masszázs, jakuzzi, dögönyöző, szaunák.
Kiváló 2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Tavalyi évben az évfordulónkon voltunk ott párommal. A szoba tiszta, és nagyon kényelmes volt. A szobaárban a reggeli volt benne, ami ízletes volt, és nagy volt a választék. A wellnessrészleg kifogástalan volt. Az ár érték arányt nézem, egy kicsit drágának tartom a szobákat, persze biztos olcsóbb lett volna ha más csomagot választunk, de csak egy éjszakát töltöttünk el itt.
Hotel Makár Sport & Wellness válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen véleményét. Örülünk neki, hogy ennyi idő elteltével is kellemes emlékekkel gondol vissza az itt töltött éjszakára és évfordulójuk megünnepléséhez hozzájárulhattunk. Szeretettel visszavárjuk Önöket!
2017. szeptember 5., Hotel Makár Sport & Wellness, értékesítési vezető
Kiváló 2017. május 23.kollégákkal járt itt
A szállodai szobánk hatalmas volt,a fürdőszoba szintén. Nagyon kényelmes az ágymatrac,pedig sok rosszat olvastam róla. Mi csak reggelit kértünk itt,de az is finom,változatos,sokféle. Kicsit messze volt a belvárostól és a nehezen közlekedni tudó kolléganőmnek nehéz volt a feljutás a dombon lévő szállodához.
Kiváló 2017. január 24.a párjával járt itt
Két ünnep között pihentünk itt a párommal. Csodás 4 napot töltöttünk el, ebben a hotelben. Reggeli finom és bőséges, környéken nagyokat sétáltunk, kirándultunk. Személyzet kedves, egyedül az okozott kicsi problémát, hogy mi a régi szárnyban kaptunk szobát így wellness után a hideg udvaron keresztül tudtuk csak megközelíteni a szobánkat.
Kiváló 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Idén nyáron jártunk itt családunkkal, a szállást interneten foglaltam, miután a helyszínt (Pécs) és az alkalmas időszakot eldöntöttük. Szempont volt, hogy összenyitható szobát találjunk, és legyen wellness részleg is a szállodában. A Makár Sporthotel a város külső zöldövezeti részén található, a klinikák és az egyetem után.
Hotel Makár Sport & Wellness Pécs - SzobákHotel Makár Sport & Wellness Pécs - WellnessHotel Makár Sport & Wellness Pécs - WellnessHotel Makár Sport & Wellness Pécs - WellnessHotel Makár Sport & Wellness Pécs - WellnessHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Külső képHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Külső képHotel Makár Sport & Wellness Pécs - EgyébHotel Makár Sport & Wellness Pécs - BelsőHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Szórakozás/SportHotel Makár Sport & Wellness Pécs - WellnessHotel Makár Sport & Wellness Pécs - WellnessHotel Makár Sport & Wellness Pécs - BelsőHotel Makár Sport & Wellness Pécs - SzobákHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Külső képHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Külső képHotel Makár Sport & Wellness Pécs - SzobákHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Külső képHotel Makár Sport & Wellness Pécs - SzobákHotel Makár Sport & Wellness Pécs - SzobákHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Külső képHotel Makár Sport & Wellness Pécs - WellnessHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Külső kép
Hotel Makár Sport & Wellness válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük megtisztelő értékelését! Örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban, szeretettel visszavárjuk önöket!
Üdvözlettel, Hotel Makár
2016. augusztus 25., Hotel Makár Sport & Wellness, értékesítési vezető
Hotel Makár Sport & Wellness Pécs a térképen
7635 PécsKözépmakár dűlő 4.
+36 72 224400
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem