Aranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere

az 1 perei étterem közül
étterem, pizzéria, szálláshely étterme
Aranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere
Aranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria PereAranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere

Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Aranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere vélemények

Kiváló 2019. január 17.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk már itt több alkalommal is. Legutóbb a férjem cigánypecsenyét, én Konyhalegényt: fokhagymával és füstölt sajttal töltött csirkemell filé sörbundába sütve ettem. Az ételek gusztusosak, ízletesek voltak, és bőséges adagok. Sietnünk kellett, és ezt figyelembe is vették, hamar megkaptuk az ételeinket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. március 31.a párjával járt itt
Regéci tartózkodásunk alkalmával találtunk rá erre az eldugott étteremre. Regécre házhoz szállítást is vállalnak, de mi személyesen látogattunk ide. Éppen egy esküvő zajlott, de ennek ellenére udvariasan szolgáltak ki minket. A vendég seregtől függetlenül, külön helységben tudtunk vacsorázni.
2016. október 11., kollégákkal járt itt
itt jártam, és bizony nagyon meg voltam elégedve az étterem kiszolgálásával. Most szombaton vacsoráztam, és vasárnap ebédeltem itt. Az ételek ízletesek voltak, a kiszolgálás nagyszerü és szakszerü volt. A hely specialitása az esküvő rendezés, amit a vendégek elszállásolásával (wellness részleggel) is meg tud oldani.
Szörnyű 2016. augusztus 7. járt itt
Rendeltünk ételt, s a húst a papír alatt elvétve, találtunk. . hmm. . a velőrózsáról a hártyát illene lehúzni; hiszen ez a megtisztításának módja. . így úndorító volt. . burgonya viszont rengeteg. . érdekes a feltét hiányát valahogy kompenzálni kellett. . de kérem . . így? Hát mi így is éhesek maradtunk, . . .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2016. június 3., csoporttal járt itt
Szó szerint ezt lehet mondani Perén, az Aranyhordó étteremben. A környéken semmi látnivaló, csak hirdetőtáblákon, de egy szép, nagy panzió is várja az ide tévedőket. Nem tudni, hogy mit lehet itt csinálni, de azt teljes csendben, nyugalomban.
Aranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere - BelsőAranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere - Külső képAranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere - Külső képAranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere - BelsőAranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere - Étel/italAranyhordó Panzió, Étterem és Pizzéria Pere - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2014. március 11.családjával járt itt
Egy öt fős társasággal ebédeltünk ott az elmúlt hétvége egyik napján. Bár előre asztalt foglaltunk, bőven volt szabad asztal. Öten kétféle levest és négyféle főételt kóstoltunk meg, hagyományos, ismert étkeket. Mind a palócleves, mind az Újházi tyúkhúsleves finom volt, megfelelően meleg, tartalmas és méretes, mert nem csészében, hanem mélytányérban szolgálták fel.