Hotel Relax Sárvár ★★★

Hotel Relax Sárvár
Hotel Relax SárvárHotel Relax Sárvár
Hotel Relax SárvárHotel Relax Sárvár

Hotel Relax Sárvár bemutatkozása

A Hotel Relax Sárvár központjától mindössze néhány perc sétára helyezkedik el; a 2006 nyarán épült szálloda 50 barátságos stúdióval és apartmannal várja vendégeit, melyek saját fürdőszobával, felszerelt konyhával, és kényelmes szobával.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hotel Relax Sárvár vélemények

Kiváló 2013. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégként mindennel maximálisan elégedettek vagyunk. A honlapjukon található képek után, a helyszínen nem ért csalódás(ők nem a "fényképezni tudni kell" fotókkal csalogatják a vendéget, ami után a valóság lelombozó),valóban minden megfelel a neten látottaknak. Étkezést nem vettünk igénybe,ezért ezt nem tudom értékelni.
2013. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Mivel nem étkeztünk ott így azt nem tudom értékelni, egyébként meg voltunk elégedve a körülményekkel - igaz nem is támasztottunk nagy igényeket. Két problémánk volt: 1, A pótágy majdnem összedölt a fiam alatt így a végén a földre terített matracon aludt 2,Mivel a szoba a kertes részre nézett így az ott még éjfélkor is mulatozó társaság hangoskodásától nehezen tudtunk aludni.
2013. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
3 napra érkeztünk Sárvárra a Relax Hotelbe Csemőből. Az interneten keresgetve találtam rá erre az oldalra és a Relax Hotelre. Azért választottam ezt a szállást, mert innen nagyon sok helyre el lehetett menni kirándulni. Ebbe a három napba nekünk belefért egy kis fürdőzés a sárvári Termál fürdőbe,séta a városban, kirándulás Ják-ra, Szombathely-re, Kőszeg-re.
Kiváló 2013. július 30.a párjával járt itt
A Hotel Relax a bizonyíték, hogy lehet kis szállodát is üzemeltetni jól ! !
Az apartman minden igényt kielégitő, a hotel elhelyezkedése kiváló, a zárt parkoló is pozitiv. Az étkezésről nem tudok nyilatkozni, étkezés nélkül vettük igénybe a szolgáltatást. Ha visszamegyünk Sárvárra, biztos, hogy ott szeretnénk megszállni.
2013. július 28.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon udvarias, felkészült minden tekintetben. A szoba gyönyörű. Ami kevésbé volt jó hogy a hűtőt tavaly is és most is kissé már benőtte a jég,ismételten le kellett olvasztanunk. Seprű mellé nem volt lapátunk,a fürdőből hiányzott a felmosó ami tavaly volt,2 felnőtt és 1 gyerek esetében csak 2 nagy törölköző jár?
Kiváló 2013. július 23.gyerekekkel járt itt
A hotel relax ban három éjszakát töltöttünk volna el de sajnos gyermekem betegsége végett nem tudtunk maradni az utolsó éjszakán a recepción felajánlották hogy még egyszer ha eljövünk igénybe vehetjük azt az egy éjszakát nagyon jól esett ritkán találkozik az ember ilyen kedves udvarias személyzettel nagyon tettszett minden maximálisan meg voltunk elégedve mindennel ezért bárkinek szívesen ajánlom.
Kiváló 2013. május 19.gyerekekkel járt itt
Téli pihenésünk során maximális kikapcsolódásban volt részünk a sárvári Hotel Relax-ban. Fekvése központi, mégis csendes helyen található, közel a fürdőhőz, Várhoz és más látnivalókhoz. A szobánk tiszta és minden igényünket kielégítő volt. Félpanziós étkezésünk során mind a reggeli mind a vacsora bőséges és választékos volt.
Köszönjük Hotel Relax!
Kiváló 2013. május 18.gyerekekkel járt itt
A szálloda csendes kertvárosi részben fekszik, mégis közel a fürdőhöz. Az apartman nagyon tágas volt, tiszta, 2 gyerkőccel szuperul elfértünk. Volt egy kis játszósarok, az udvaron játszótér meg sok sok bicigli, ez nagyon tetszett. A közeli csónakázó meg játszóterek szintén nagyon jó programnak bizonyultak.
Kiváló 2013. május 7.a párjával járt itt
Baráti házaspárral először,2012 áprilisban jártunk a Hotelben. Mivel mindennel meg voltunk elégedve így a gyermekeink is eltöltöttek 2 éjszakát, nekik is jó benyomásuk volt, ezért ez év áprilisában barátainkkal együtt ismét vissza tértünk . Az gondolom ennél több ajánlás nem kell. Kiváló ár/értékarány !
Kiváló 2013. április 26.barátokkal járt itt
Nagyon tágas, mindennel ellátott apartman. Kívánságunkat maximálisan teljesítették. Kedves, előzékeny a pecepció! Reggelire sokféle választék. Gyerekbarát. -Reggelinél a gyerekekre is gondolnak. Lehet biciklit kedvező áron bérelni, gyerekeknek müanyag kismotor. Jó ötlet az akciós csomat: Ha sikerül a gyerkeimet is küldöm unokákkal! Nagyon meg voltunk elégedve, mindenkinek ajánlom!