Hotel Relax Sárvár ★★★

Hotel Relax Sárvár
Hotel Relax SárvárHotel Relax Sárvár
Hotel Relax SárvárHotel Relax Sárvár

Hotel Relax Sárvár bemutatkozása

A Hotel Relax Sárvár központjától mindössze néhány perc sétára helyezkedik el; a 2006 nyarán épült szálloda 50 barátságos stúdióval és apartmannal várja vendégeit, melyek saját fürdőszobával, felszerelt konyhával, és kényelmes szobával.

Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd
Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Hotel Relax Sárvár vélemények

Átlagos 2017. január 4. járt itt
A sárvári fürdőben szerettünk volna kikapcsolódi egy hosszú hétvégén, így találtunk erre a szállásra a város szélén, de még közel a fürdőhöz. Szolíd áraival győzött meg minket. A szoba tágas, kényelmes apartman volt, a konyhában ugyan hiányzott egy-két eszköz azért. A reggeliző egyszerű, kicsi és zsúfolt, a választék nem túl széles, de naponta váltakozik. A masszázs szolgáltatást is igénybe vettük, hibátlan volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 5.családjával járt itt
2014-ben jártunk ott a családommal, kedvezményes netes kuponos lehetőségen belül. Jó parkolási lehetősége van a szállodának, az étel nagyon jó volt, a szoba kényelmes és tiszta volt. A nyaralásunkhoz ingyenes kerékpárkölcsönzés is volt, amit igénybe is vettünk. A bicajok nem voltak karbantartva, de ez nem rontott semmit sem a jó benyomáson.
Kiváló 2014. április 11.családjával járt itt
2013 augusztusában jártunk itt a családdal. Már 2-szor voltunk itt nekünk nagyon tetszik. A szállás kifogástalan jól fel szerelt konyhával van ellátva. A fürdő nem messze van a szállástól. Nagyon szép város. reggelivel teljesen meg voltunk elégedve. A recepción teljesen korrekt felvilágosítást kaptunk ha volt valamilyen kérdésünk. Remélem hogy máskor eltudunk még menni. Egyik kedvenc helyünk
Hotel Relax Sárvár - Külső képHotel Relax Sárvár - KörnyékHotel Relax Sárvár - Környék
2013. december 27.barátokkal járt itt
2013. áprilisában jártunk itt. Nagyon jól éreztük magunkat,a szállás megfelelő volt. A reggeli nem volt túl változatos de azért elfogadható,inkább a reggeliző helyiség mérete volt szűkös. A fürdő és a környék csodálatos. Hatalmas sétákat tettünk a környéken.
Hotel Relax Sárvár - SzobákHotel Relax Sárvár - SzobákHotel Relax Sárvár - Környék
2013. november 7.gyerekekkel járt itt
Kuponos oldalról találtuk a szállást. A szálloda tökéletesen megfelelt az elvárásoknak. A szoba jól felszerelt,és tiszta. Bababarát hely. A gyógyfürdő kiváló,és nincs messze. A reggeli picit egyhangú és kicsi a hely,a félpanziós megoldás szuper lett volna,ha lenne.
2013. november 6.gyerekekkel járt itt
Az interneten találtuk ezt a szállást. Direkt apartman szállodát kerestünk, hiszen a napot a fürdőben, illetve a környék bejárásával töltöttük. A szálloda elhelyezkedése, a szobák berendezése, tisztasága megfelelő. Negatívumként a reggeli egyhangúságát, a választék hiányát és a kis kapacitású "éttermet" tudnám említeni.
Kiváló 2013. november 4.a párjával járt itt
Viszajáró vendégek vagyunk,voltunk a relaxban vagy hatszor.
Szép kornyezet, jó ár, csend és zárt parkoló. Ez máshol nem bisztos hogy mukodik. Étkezést máshol vettunk . . . A gyógyfurdó távolsága sem gond, megkozelíthetó gyalog is,mi
autóztunk. Bisztos hogy még viszajovunk. Apartman féle szálás számunkra megfeleló a reggeli és a vocsora miatt.
2013. október 19.barátokkal járt itt
Elsősorban a gyógyvíz miatt kerestük fel Sárvárt baráti társasággal. A Relax Hotelre a jó ár-érték arány miatt esett a választás. A fürdő kb. jó 12 perces sétával érhető el, de minden igtényt kielégítő. A vár és környéke, a főtér a szökőkúttal mindenképpen megtekintendő.
Kiváló 2013. október 18.gyerekekkel járt itt
A neten találtam rá a szállásra Sárvárra utazásom előtt. Nagyon meglepődtem, hogy minimális árért a minőség kitűnő volt. Ennyi pénzért amennyiért itt pihenni lehet, máshol nem találni. Tökéletesen tiszta, kedves segítőkész dolgozókkal. Az apartmanokban minden megtalálható modern, szépen kidolgozott, és felszereltek, minden igényt kielégítő. Köszönök mindent :)
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2013. október 17.a párjával járt itt
A Relax Hotel a Sárvári fűrdőtől kicsit távolabb van de a jó ár és a nagy, modern appartman kárpótolja a vendéget. Csendes nyugodt környezet, korrekt személyzet, megfelelő reggeli. Az internet sajnos a szobában nem müxik igy csak a recepciónál használható. Összességében egy JÓ szálláshely kispénzű de igényes vendégeknek. Ajánlom!
Hotel Relax Sárvár - Külső kép