Hotel Relax Sárvár ★★★

Hotel Relax Sárvár
Hotel Relax SárvárHotel Relax Sárvár
Hotel Relax SárvárHotel Relax Sárvár

Hotel Relax Sárvár bemutatkozása

A Hotel Relax Sárvár központjától mindössze néhány perc sétára helyezkedik el; a 2006 nyarán épült szálloda 50 barátságos stúdióval és apartmannal várja vendégeit, melyek saját fürdőszobával, felszerelt konyhával, és kényelmes szobával.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hotel Relax Sárvár vélemények

Átlagos 2017. január 4. járt itt
A sárvári fürdőben szerettünk volna kikapcsolódi egy hosszú hétvégén, így találtunk erre a szállásra a város szélén, de még közel a fürdőhöz. Szolíd áraival győzött meg minket. A szoba tágas, kényelmes apartman volt, a konyhában ugyan hiányzott egy-két eszköz azért. A reggeliző egyszerű, kicsi és zsúfolt, a választék nem túl széles, de naponta váltakozik. A masszázs szolgáltatást is igénybe vettük, hibátlan volt.
2013. december 27.barátokkal járt itt
2013. áprilisában jártunk itt. Nagyon jól éreztük magunkat,a szállás megfelelő volt. A reggeli nem volt túl változatos de azért elfogadható,inkább a reggeliző helyiség mérete volt szűkös. A fürdő és a környék csodálatos. Hatalmas sétákat tettünk a környéken.
Hotel Relax Sárvár - SzobákHotel Relax Sárvár - SzobákHotel Relax Sárvár - Környék
2013. november 7.gyerekekkel járt itt
Kuponos oldalról találtuk a szállást. A szálloda tökéletesen megfelelt az elvárásoknak. A szoba jól felszerelt,és tiszta. Bababarát hely. A gyógyfürdő kiváló,és nincs messze. A reggeli picit egyhangú és kicsi a hely,a félpanziós megoldás szuper lett volna,ha lenne.
2013. november 6.gyerekekkel járt itt
Az interneten találtuk ezt a szállást. Direkt apartman szállodát kerestünk, hiszen a napot a fürdőben, illetve a környék bejárásával töltöttük. A szálloda elhelyezkedése, a szobák berendezése, tisztasága megfelelő. Negatívumként a reggeli egyhangúságát, a választék hiányát és a kis kapacitású "éttermet" tudnám említeni.
2013. október 19.barátokkal járt itt
Elsősorban a gyógyvíz miatt kerestük fel Sárvárt baráti társasággal. A Relax Hotelre a jó ár-érték arány miatt esett a választás. A fürdő kb. jó 12 perces sétával érhető el, de minden igtényt kielégítő. A vár és környéke, a főtér a szökőkúttal mindenképpen megtekintendő.
2013. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Mivel nem étkeztünk ott így azt nem tudom értékelni, egyébként meg voltunk elégedve a körülményekkel - igaz nem is támasztottunk nagy igényeket. Két problémánk volt: 1, A pótágy majdnem összedölt a fiam alatt így a végén a földre terített matracon aludt 2,Mivel a szoba a kertes részre nézett így az ott még éjfélkor is mulatozó társaság hangoskodásától nehezen tudtunk aludni.
2013. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
3 napra érkeztünk Sárvárra a Relax Hotelbe Csemőből. Az interneten keresgetve találtam rá erre az oldalra és a Relax Hotelre. Azért választottam ezt a szállást, mert innen nagyon sok helyre el lehetett menni kirándulni. Ebbe a három napba nekünk belefért egy kis fürdőzés a sárvári Termál fürdőbe,séta a városban, kirándulás Ják-ra, Szombathely-re, Kőszeg-re.
2013. július 28.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon udvarias, felkészült minden tekintetben. A szoba gyönyörű. Ami kevésbé volt jó hogy a hűtőt tavaly is és most is kissé már benőtte a jég,ismételten le kellett olvasztanunk. Seprű mellé nem volt lapátunk,a fürdőből hiányzott a felmosó ami tavaly volt,2 felnőtt és 1 gyerek esetében csak 2 nagy törölköző jár?
2013. április 23.a párjával járt itt
Csendes,nyugodt helyen fekszik. Tágas,kényelmes apartmanok,jól felszerelt konyhával. A városközpont 5 perc,a fürdő 15 perc kényelmes sétával elérhető. Ingyenes parkolási lehetőség,nagy udvar játszótérrel. Gyermekbarát hotel. Este érdemes megnézni a főtéri szökőkút fényjátékát zenei aláfestéssel. A szállodát bátran ajánlom minden korosztálynak.
Hotel Relax Sárvár - KörnyékHotel Relax Sárvár - Szobák
2013. április 23.a párjával járt itt
Kényelmeas,kultúrált szálláshely. Ár-érték arány kimagaslóan jó! Kedves a személyzet. Talán a reggeliző lehetne tágasabb! Minden egyébbel maximálisan elégedettek voltunk. Remélem a jövőben ismét ellátogathatunk ebbe a hangulatos fürdővárosba. A környék is rengeteg látnivalót rejteget.
Hotel Relax Sárvár - Környék