Janus Boutique Hotel & Spa Siófok ★★★★

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok bemutatkozása

Siófok nyüzsgő belvárosában található az igazán különleges, dizájn szobákkal rendelkező Janus Boutique Hotel & Spa. Az ide érkező vendégek különböző tematikájú szobákból választhatnak, a japán stílustól egészen Gustav Klimt festői világig.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Nyári sláger
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 20.családjával járt itt
A szálloda Siófok Fő utcáján található, pár perces sétával elérhető a belváros. A hotel viszonylag kis területen helyezkedik el, ezért sajnos nincs udvari rész, csak néhány parkoló. A recepciós hölgyek, fiatalemberek udvariasak, segítőkészek. A hotel belső egészen különleges és látványos, mintha egy más világba csöppenne az ember.
Kiváló 2014. január 7.a párjával járt itt
Nyár legelején jártam itt férjemmel. Teljesen elvarázsolt a szálloda. Nagyon érdekes,hogy különböző szobák találhatók itt,szivesen benéztem volna mindbe. A welness részleg nagyon szép,bár a medence vize jéghideg,de a jakuzzi mindent pótolt. A reggeli az valami elképesztő volt, rengeteg finomság,mindent meg kellett kóstolni,melegszendvics,frissen sütött palacsinta. . . . le sem lehet írni.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Belső
Kiváló 2013. július 28.a párjával járt itt
ezt a pihenést már nagyon régóta vártam és nagyon vegyes érzelmekkel teli indultunk útnak
nem is csalatkoztam mert már az úton gondunk volt az autóval---szó szerint lerobbantunk a nem kis távolságon. . . de amikor kalandos körülmények közt megérkeztünk végtelenül kedves és segitő kész emberekkel találkoztunk--igen ők a szálloda dolgozói mindenben maximálisan segitettek
maga a hotel maga volt a tökély.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Külső képJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Külső képJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Külső kép
Kiváló 2013. június 7.gyerekekkel járt itt
Tavaly ősszel voltunk negyedszer a hotelben, most éppen 6 fő (volt már 8 is! ! ! ) A szokásos kedves fogadtatás, s bár előbb érkeztünk, a szobáink készen voltak, nem kellett várakozni. Most a Kleopátra lakosztályt és a "Gésák és lepkék" szobát próbáltuk ki, és minden nagyon-nagyon tetszett. A wellnessben jót pancsoltunk, kellemeset szaunáztunk.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - SzobákJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Belső
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
2012. júniusában jártam ebben a hotelben gyermekemmel,akit nagyon megfogott a baldachin ágyas szoba ,amelyet választottunk,nagyon tetszett ,hogy minden szoba más stílusú,szuper volt a pezsgőfürdő,amelyet folyamatosan használni lehetett,a svédasztalos reggeli bőséges volt,és ízletes, a szálloda személyzete segítőkész és kedves, a szálloda mellett közvetlenül van egy étterem az Amigó,ami szintén egy szuper hely ,mindig odajártunk étkezni.