Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
05.01-31.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 8.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és lányunkkal vacsoráztunk ezen a csodás kis helyen a diplomaosztó után.
Itt az oldalon kerestem éttermet. Először nem erre a helyre esett a választás,de az utolsó pillanatban változtattunk. Hát nagyon nem bántuk meg!
Nagyon hangulatos kis hely. A pincérek nagyon kedvesek voltak.
Az ételek isteni finomak és bőségesek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/ital
2017. június 7.gyerekekkel járt itt
2017. június 5-én vacsoráztunk itt. A kiszolgálás, az ételek mennyisége és minősége is kiváló volt. A zárt udvari rész nagyon hangulatos, viszont a lejtése miatt az asztalok és székek furcsán ferdén állnak. Az egyetlen negatívum, a virágos szabadtéri rész asztalain elhelyezett hamutartók látványa, amit a szomszéd asztalnál sajnos használtak is.
Kiváló 2017. május 1.barátokkal járt itt
Hihetetlenül gyorsan érkeznek meg rendelés után még a frissen sültek is. Az adagok bőségesek, az ételek nagyon finomak. Ajánlott nemcsak a főételeket, hanem a különleges leveseket is megkóstolni. Készséggel változtatnak az eredetileg ajánlott köreteken, ez az árat nem befolyásolja. A desszert kissé gyengébb, mint az első két fogás, a brownie sajnos kicsit száraz. A borválaszték kicsit kommersz. A kiszolgálás korrekt, udvarias, kedélyes.
Kiváló 2017. március 21., csoporttal járt itt
2017 februárjában jártunk itt egy tornára járó asszonycsoporttal. Nagyon nagyon megvoltunk elégedve az étellel. a mennyiséggel, és az udvarias kiszolgálással. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk! Nagyon népszerű hely, ha itt szeretnénk legközelebb is vacsorázni, illetve ebédelni, előre kell a helyet lefoglalni. Nagyon megéri , mert az árak is barátiak.
Ezüst fokozatú értékelő
2016. november 6.a párjával járt itt
November elején a párommal kóstoltuk meg a menüt, amit a libanapok alkalmából kínáltak. Mindenki udvarias, előzékeny, gyors. Az étterem tiszta,kellemes. Az étel átlagos A szakács még egy-két trükköt elleshetne véleményünk szerint. Nem rossz az étel, de semmi különös, kimagasló, más nincs benne.
Kiváló 2016. október 22.barátokkal járt itt
Első alkalommal jártunk a Fehér Rózsa étteremben ebédidőben. A pincérek kedvesek és figyelmesek voltak,a kiszolgálás gyors volt. Nem kellett sokat várni az ételekre. Az ételek ízletesek voltak és mennyiségileg is kiváló. Az étlap választékos volt,mindenki talál kedvére megfelelőt. Az árak elfogadhatóak. Ajánlom mindenkinek ki arra jár:)
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk a családdal augusztusban a Fehér Rózsa Fogadóban, és az éttermében fogyasztottuk el a reggelit és a vacsorát. Nagyon kellemes benyomásunk van a helyről, a pincérek udvariasak, rugalmasak, ami egy 7 éves kislány kívánságait tekintve nagyon jól esett. Az ételek mennyisége és minősége kifogástalan volt, a hely hangulatos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
A ballagások hétvégéjén kirándultunk Sopronban. Már pénteken is alig lehetett szabad asztalt találni a városban, de a pincér előzékenyen ajánlott egyet az üresek közül (kettő volt még ami nem volt lefoglalva), pillanatok alatt telt ház lesz és ott talán jobban elférünk. Igaza lett! Negyed órán belül teljesen megtelt a hely kisebb, nagyobb társaságokkal.
Kiváló 2016. január 5. járt itt
2015. december 30-án előszilvesztereztünk a soproni Fehér Rózsa étteremben. Már több izben jártunk itt és mindig megelégedetten távoztunk. Jó hangulatban, kitünő ételekkel bucsuztattuk a 2015-ös évet. A személyzet udvarias, kedves, az ételeket gyorsan felszolgálták és nagyon finomak voltak. Egészen biztos, hogy 2016-ban is visszalátogatunk.
Kiváló 2015. október 6.a párjával járt itt
Októberi soproni kirándulásunk során próbáltuk ki az éttermet, és a soproni éttermek közül ezt találtuk a legjobbnak, nem véletlen a jó helyezése itt a honlapon. A belváros szélén fekszik, hangulatos kerthelyisége van, és két belső teremben is lehet étkezni. Szombat este telt ház volt, szerencsére akadt egy szabad asztal.
Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/italFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/italFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Külső képFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Külső képFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Külső képFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - BelsőFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/ital
Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron a térképen
9400 SopronPócsi u. 21.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar