Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

Kiváló 2016. október 15.a párjával járt itt
Minden a legjobb volt, leg lényegesebb a kedves és barátságos munkatársak jelenléte akikkel mindig jó volt találkozni akármelyik poszton. Kulinárisan is csúcs, biztos minden szakácsuk mesterszakács!
2016. október 15.a párjával járt itt
Helyben is kitöltöttünk egy "űrlapot".
A személyzet kifogástalan. Az ital árakon érezni , hogy bevételre is szükség van. A szálló lassan felújításra szorul. A környezet minden évszakban kedvező. A város ( belváros ) egyre jobban karbantartott , így jó benyomást kelt , már " majdnem " meseszerű.
2016. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Májusban voltunk a szállodában 3 gyermekkel 4 napig! Szobák tiszták, személyzet kedves, ételek finomak és bőségesek! Nekünk mind a 3 gyermek 14 év alatti és erre is van a szállodának 100%-os kedvezménye! Sőt az osztrákoknál található élményparkba minden gyerek belépő árából 50% kedvezményt adnak, ami náluk megvásárolható! Máskor is megyünk és ajánlani tudom csak mindenkinek!
Kiváló 2016. szeptember 28.a párjával járt itt
A szoba nyugodt tiszta csendes. A személyzet udvariassága és figyelmessége dicsérendő. Az ételek minősége és választéka kifogástalan. Remek 5 napot töltöttünk a szállodában. Később biztosan vissza fogunk még menni. Csak jót tudunk mondani mindenről.
Kiváló 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Velünk azonos korú baráti házaspárral kerestünk nyugodt pihenést biztosító jó színvonalú szállodát. A pihenés mellett szempont volt a kirándulási lehetőség, a tartalmas idő eltöltés. Választásunk a Hotel Lővérre esett, és a szálloda minden szempontból megfelelt elvárásainknak.
Kiváló 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
Összességében kiváló volt, az ellátás tekintetében azt gondolom csúcs volt,ugyanezt kell írnom a személyzetről ,udvarias,gyors ügyintézés,a tisztaság ,takarítás kifogástalan,nagyon szimpatikus személyzet, jól éreztük magunkat,máskor is megyünk, nagyon köszönünk mindent
Kiváló 2016. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el, lehetőséget adva kirándulásokra, túrázásokra. A konyhájuk kiváló, változatos ízvilágú. A kisfiunk nagyon élvezte a játszóházat. A konditerem jól felszerelt. Korrekt áron üdülhettünk a szállodában, gazdag programkínálat mellett.
2016. szeptember 11.egyedül járt itt
A szálloda csodás természeti környezetben található. A kiszolgálás remek a személyzet udvarias,figyelmes. Az ételek finomak. A közös helyiségek tiszták jól ápoltak. A szobámban a szőnyegpadlón kettő gusztustalan folt volt a hűtőszekrény időnként folyatott és eláztatta amit beleraktam.
Kiváló 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett:
Csodaszép, gondozott park, kert és virágok: köszönet a kertészeknek. Udvarias recepciós, kedves fogadtatás, gördülékeny ki és-bejelentkezés, tájékoztatás. A szoba, mosdó tiszta, a személyzet ügyködése látható, mégis szinte észrevétlenül jönnek-mennek.
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
A korábbi években inkább a közeli országokat látogattuk. Az idén először elmarad a külföldi út. Májusban 5 éjszakát töltöttünk a Lővér Hotelben. A szálloda 3 csillagos,így teljes kényelmet,pihenést nyújtott. Tisztaság,étkezés,személyzet egyaránt kifogástalan volt. A szállodánál táblák jelzik a turista utakat.