Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

A Hotel Szieszta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Szieszta Sopron - Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Szieszta Sopron vélemények

Kiváló 2022. január 3.barátokkal járt itt
Korábban olvastam hozzászólásokat, kritikákat a hotelról. Kicsit félve vágtan bele, de hatalmasat csalódtam, méghozzá kellemesen. Tudtam, hogy nem 5 csillagos helyre készülök, mert az nem fér bele a költségvetésembe, ennek ellenére mindent megkaptam abban az 5 napban, amit csak szerettem olna, amire vágytam.
Szörnyű 2013. augusztus 7.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el a szállodában, az első éjszaka esküvő volt a hotel éttermében, a szobába beszűrődő zene rendkívül zavaró volt. Sajnos erről előzőleg nem tájékoztattak, ha tájékoztattak volna biztos, hogy más szálláshelyet választunk.
Kiváló 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. A szoba berendezése retro volt ugyan, de tiszta. Amúgy sem az extra bútorok miatt választok szálláshelyet. Az ellátás mindent felülmúlt. Az ételek nagyon finomak, változatosak és bőségesek voltak. Rengeteg tematikus túraprogram volt helyi vezetővel. A környék csodálatos. A személyzet kedves.
Szörnyű 2014. augusztus 18.a párjával járt itt
Ez a hely valami katasztrófális. A szocializmus egy megmaradt ékköve. Ajándékba kaptunk a férjemmel 4 éjszakát ebben a hotelben. Sajnos nem olvastam utána a hotelnek, mert ha ezt előre tudom soha nem jövök el! Már a bejárat fölött omlik a vakolat. Mi a standard szobát kaptunk a 8. emeleten, ami elméletileg kicsit jobb, mint a classic.
Hotel Szieszta Sopron - EgyébHotel Szieszta Sopron - EgyébHotel Szieszta Sopron - Egyéb
2016. május 21.gyerekekkel járt itt
A Hotel Szieszta Sopron emblematikus helye a Lővereknek. A mi családunkban hagyomány ellátogatni ide időről-időre. Mivel a harmadik generáció választja téli pihenésének színhelyéül a szállodát, óhatatlanul is fellelhető korszerűbb, jobban felszerelt szálláshely a környező utcákban.
Kiváló 2016. május 9.családjával járt itt
Sopronban már nagyon sok szállodában, illetve szálláson jártunk. A szálloda a gyönyörű Lőverekben van. A fogadtatás kedves, szolgálatkész. A szoba, igaz a picit drágábbat választottuk, amely fel volt újítva, minden igényt kielégített. Tiszta volt és tágas. Az ételek nagyon választékosak, és jóízűek.
Hotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - Környék
Átlagos 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Sajnos nem mindennel voltunk megelégedve, a recepciósok kedvesek, segítőkészek voltak, bár volt kérésünk ami nem teljesült. . . , a felszolgálók zöme nem túl kedves, nem segítőkész,volt olyan válsz egy kérésre, hogy az lent van. . . . . talán akkor tessék felhozni. . .
2014. szeptember 22.a párjával járt itt
A szálloda szolgáltatásai magas színvonalúak, jól szervezettek. Egyaránt alkalmas aktív pihenésre, vagy kellemes kirándulásokon, túrákon való részvételre. Éltünk a lehetőségekkel, ellátogattunk Pozsonyba, Bécsbe a szálloda kényelmes kisbuszával. Sopron nevezetességeit is megismertük. A szép őszi időjárásban egy gyalogtúrán is részt vettünk.
Gyenge 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
Nagyon kicsi volt a szoba,ráadásul ezer éves bútor volt benn,az ágy olyan volt mint egy teknő,reggelente alig tudtunk menni az egész gerincünk fájt,éjjel nem lehetett aludni olyan zaj volt. A tusolóban alig lehetett fürödni,mert szűk volt a hely. Nem volt még kézmosó szappan,hajszárító.
Szörnyű 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
Maga a város nagyon szép, a hotelban meg nyitottam a víz csapot a fürdő kádban meg feljött a víz, a függöny szakadt volt az erkély ajtó és ablakot nem lehetett bezárni. én márt sok helyen jártam, de eddig mindenhol jól éreztem magam. A tisztaság szőrnyű volt. A kaja az kiváló. Én a Sziesztába nem kívánok még egyszer elmenni. Én másnak sem ajánlom.
Hotel Szieszta Sopron - Külső képHotel Szieszta Sopron - Külső képHotel Szieszta Sopron - EgyébHotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - Szórakozás/SportHotel Szieszta Sopron - Szórakozás/SportHotel Szieszta Sopron - Szórakozás/Sport
Hotel Szieszta Sopron a térképen
9400 SopronLővér krt. 37.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár