Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Sümegi nyár (min. 2 éj)
Sümegi nyár
06.21-08.08.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Pünkösd a Kapitányban (min. 3 éj)
Pünkösd a Kapitányban
05.17-20.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2016. május 7.gyerekekkel járt itt
Figyelmes személyzet,mindenütt tisztaság.Wellness kiváló.Ételek nagyon ízletesek,választék megfelelő.Kiemelkedő a szervezett program,konkrétan a lovagi torna és az azt követő középkori lakoma.Thai masszázsuk is felejthetetlen élményt okozott.
Csendes,nyugodt,kirándulásra is alkalmas környezet.
Kellemesen kikapcsolódtunk!
Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
Köszönjük szépen a tökéletes napokat. Csodálatos panoráma, fantasztikus vendéglátással és programokkal. A szobák kényelmesek és tiszták, a személyzet nagyon barátságos és az ételek egyszerűen káprázatosak. Mindenkinek ajánlom, gyerekkel, vagy gyerek nélkül. A wellness részlegben is kellemes pillanatokat töltöttünk és a masszázs is remek volt.
Kiváló 2016. május 6.gyerekekkel járt itt
Csodaszép hely, csodaszép környezetben. Szuper a szálloda az ott dolgozók kedvesek, segítőkészek. A gyerekprogram szuper a gyerekek imádták, ez az a hely ahova érdemes visszatérni, mi imádjuk én már háromszor jártam itt de megunhatatlan és mindig van valami újítás amivel meglepik az embert. Az étterme szuper az ételek nagyon finomak és bőséges a választék.
2016. május 5.a párjával járt itt
Kívülről is pompásan kinéző szálloda,kedves recepciósokkal. A szoba felszereltsége tökéletes. Jó programlehetőségeket nyújtott,amiről még a szobánkban is volt tájékoztató,amit én nagyra értékelek,mert szeretem tudni,hogy milyen lehetőségek vannak az adott városban/faluban.
Átlagos 2016. május 5.családjával járt itt
A szálló belső Wellness része, felnőtteknek nem alkalmas. A kinti medence csak meleg időben használható. A kert kis terület. kikapcsolódásra nem nagyon van lehetőség. Az éttermi ellátás jó. A szobák megfelelőek. Ajánlani csak pihenni vágyóknak tudom. Közép korosztálynak ajánlom a lovagi tornát, gyerekesek nem.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Budapest környékéről érkeztünk autóval Sümegre. A vidéket már régen ismertük, de valahogy a várban még sohasem jártunk és persze akkor még nem állt itt ez a csodás szálloda. Mi az "Akciós wellness hétköznapok" programban vettünk részt amit kiegészítettünk a lovagi tornán és az azt követő lakomán való részvétellel.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Külső képHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Környék
Kiváló 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Unokatesókkal, és szülőkkel közösen találtuk ki, hogy következő wellnessünk helyszíne a Hotel Kapitány legyen! Természetesen jól körbejártuk vagyis googléztük a szálloda minden szolgáltatását! Remek várra néző szobát kaptunk! Nem is volt gond a tisztasággal sem!
2016. május 3.üzleti partnerrel járt itt
Szép igényes környezet, olyan elbújás a világ elől. Mivel nagyon nincs mit látni a közvetlen környezetben a szállodán kívül. 3 nap maximum amit itt érdemes eltölteni, intenzív pihenés céljából. A lovagi torna nekem kicsit olyan nagyon sportosra jött le, az azt követő vacsora pedig olyan futószalagosra sikeredett, ahol csak vacsora kiszórás aztán ennyi.
2016. május 3.barátokkal járt itt
Nagy várakozás előzte meg ezt a "nyaralást". Rövidebb autózás után feltűnt a Vár, és alatta a hotel. Nagy parkolóban kifejezetten könnyű volt helyet találni, nálam ez már + pont. A korabeli ruhás recepciósok látványa rögtön visszahelyezett minket a lovagkorba. A szobánk nem volt kifejezetten tágas, én kicsit többet vártam.
Kiváló 2016. május 3.barátokkal járt itt
Barátaink már voltak a szállodában, és nagyon lelkesen ajánlották, hogy menjünk el újra együtt. Már a megérkezéskor úgy éreztem, hogy egy kicsit visszamentem az időben, és akár várkisasszony is lehetek! Így is lett! A szálloda minősége, fekvése, kényelme biztosította a "fenséges" érzést, mind az ellátás, mind az ételek minősége, mennyisége egyértelműen a szakácsokat dicséri.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád