Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Pünkösd a Kapitányban (min. 3 éj)
Pünkösd a Kapitányban
05.17-20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Őszi szünet a Kapitányban (min. 3 éj)
Őszi szünet a Kapitányban
10.25-11.03.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Gyenge 2016. április 14.a párjával járt itt
A wellness részleg alulméretezett a hotel nagyságához képest. A 1106-os szoba fürdőszobája, sötét, felszereltsége nem vendégbarát (eszközök elhelyezése). A tisztálkodó eszközök minősége nem 4*-os szintet képviselnek (tusfürdő, törülköző, méret alatti fürdőköpeny stb. ).
Kiváló 2016. április 9.a párjával járt itt
Már külső megjelenésével, a fölé magasodó várral impozáns látványt nyújt! A recepció hangulatos, a személyzet korhű ruhája látványos. Udvarias recepciós, részletes tájékoztatás. A szoba hangulatos, tiszta! A nap fénypontja, a lovagi torna többet nyújtott, mint vártam! Precízen szervezett, művészien koreografált, szórakoztató műsort láttunk!
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Külső képHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - WellnessHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - WellnessHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - VendéglátásHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - VendéglátásHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Szobák
Kiváló 2016. április 2.a párjával járt itt
Húsvétkor Sümegen jártunk : a Hotel Kapitány Wellnes szállodában.Igazán családias légkör fogadott minket,a köszönés mindenhol kötelező,ami segíti a bizalmat.Az ételek fantasztikus finomak voltak. Frissen, gusztusosan tálalva,melegen.Igazi magyar ízekkel.Személyzet előzékeny, szívesen segítenek.Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. március 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a Hotel Kapitányban Sümegen. A szolgáltatások minőségével és színvonalával nagyon elégedettek voltunk,az ételek választékosak és ízletesek, a wellnessz részleg is kellemes kikapcsolódást nyújt fiatalok és idősek részére egyaránt. A személyzet kiemelkedő figyelmet nyújt a vendégek számára. Alig várjuk,hogy visszatérjünk erre a szép helyre.
2016. március 24.a párjával járt itt
Nem jártunk még a környéken. Nagyon tetszett Sümeg és a hotel is fantasztikus! A kilátásunk sem volt mindennapos! A személyzet kedves,a kaja is szuper volt! Nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2016. március 17.a párjával járt itt
Már régóta vágytunk rá, hogy eljussunk a szállodába, és nem csalódtunk! A lovagi torna és utána a vacsora nagyon jó volt, gratula a szervezésnek, hogy azt a rengeteg embert ilyen gyorsan és gördülékenyen megvacsoráztatták! Szerencsénkre nem volt telt ház, így a wellnessben mindent nyugodtan ki tudtunk próbálni.
Kiváló 2016. március 9.a párjával járt itt
Eddigi legjobb hètvègu pihenèsünket töltötük el!Szuper lakósztály,finomabnál finomabb ètelek,a kiszolgálás kivàló!A program első osztàlyú volt nagyon èlveztük!Mindenkinek csak ajánlani tudom! Sz biztos hogy mi visszatèrő vendègek leszünk!!
Kiváló 2016. március 9.a párjával járt itt
Összességében igazán jól éreztük magunkat, bár olyan szobában voltunk elszállásolva, ahol a szomszédos szobát csak egy ajtó választotta el tőlünk. Ez azért volt gond, mert a mellettünk levő szobában éppen egy kisbabás házaspár szállt meg ugyanúgy két éjszakára mint mi. A gyermek minden hisztizését és egyéb éjszakai hangos megnyilvánulását "élveztük".
Kiváló 2016. március 6.gyerekekkel járt itt
Még mindig nagyon jó hely.szerintem az ország tíz legjobb szállásában benne van.jó a wellness jó a kaja jók a szobák szép a vár és jól ki van találva a várhoz kapcsolódó összes program rendezvény.a lovagi bemutató igazán látványos szórakoztató és jól van felépítve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. március 4.gyerekekkel járt itt
Csodálatos három napot töltöttünk a szállodában,azt kaptuk amire számítottunk. Gyönyörű helyen a vár lábánál fekszik,ezért a kilátás pazar. Nagyon kedves, udvarias kiszolgálás. Mivel a férjem szülinapja volt ezért megleptek bennünket egy üveg borral,nagyon figyelmesek. Finom ételek,jó programok,Wellness részleg nagyon szép,és kellemes a víz hőmérséklete. Minden szuper! Ajánlom mindenkinek,hogy egyszer látogasson el ide.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár