Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

Szörnyű 2017. június 18.családjával járt itt
Családommal álltunk meg ebédelni (bár ne tettük volna). A csárda kinti részén ültünk le,kényelmetlen padok,rendetlen környezet. Látszik sajnos hogy oda is elért a munkaerő hiány. A pincér 1 Bunkó volt. Én rendeltem 1 húslevest És 1 Brassói apró pecsenye csárdagazda módra. Nem lehetett megenni. Ezek alap ételek egy csárdában!
2017. március 4.gyerekekkel járt itt
Gyerekkoromban szinte minden évben heteket töltöttem Szarvason rokonoknál, így mostanában is évente "hazamegyünk" ide. A halászcsárdába szinte mindig betérünk, én általában egy halászlevet eszem, a többiek valami magyaros ételt. A halászlében itt még nem csalódtam, mindig hozok is el belőle 1-2 adagot.
Szörnyű 2021. szeptember 18.családjával járt itt
A halászlé ehetetlenül sós volt. Életem legrosszabb halászlevét ettem. A kiszolgálás nem épp barátságos. Nagyon nagy csalódás volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Szörnyű 2021. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Minősíthetetlen ételeket kaptunk. . . . . . A süllő file bakonyi módra. . . . majdnem 4 ezer forintért. . . A FILE bőrös, szálkás, a gombapaprikas ehetetlenul keserű, a nokedli száraz. Másik étel korete (rizs) száraz. Káposzta saláta lé nélkül, csont száraz volt.
Régebben voltunk itt néhányszor, nem mondom, hogy tökéletes volt, de normális, átlagos ételek voltak.
Gyenge 2016. május 20.barátokkal járt itt
Kifejezetten vonzó volt, hogy bármikor elmentünk a hely mellett, sok autó állt, láthatóan nagy a pörgés. Legutóbbi békésszentandrási nyaralásunk alkalmával több baráti párral be is tértünk. Asztalt foglaltunk, mert nyolc felnőtt és két kisgyerek tud kavart okozni, ha csak úgy beesik valahova, ezzel nem is volt gond.
Átlagos 2023. február 25.a párjával járt itt
Először jártunk feleségemmel együtt Szarvason. Mint a gasztronómiában is igen igényes vendégként, egyben pedig halászlé imádóként, céloztuk meg a Halászcsárdát. A csárda belső kialakítása nevének megfelelően hangulatos. A pincér kedvesen segítőkész, és őszinte volt.
Kiváló 2020. július 21.gyerekekkel járt itt
Nagycsaláddal, hat felnőtt, két kisgyerek, előzetes asztalfoglalással, de nem lett volna muszáj mert van bőven hely. A hétféle rendelés - többféle sült halétel, gombáshús, frissensültek többféle körettel -, meglepő gyorsan, húsz perc alatt elkészült, minden adag elegendő és finom volt, az ételek azt nyújtották ami a nevük alapján várható.
Szörnyű 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás ért bennünket, mert a lányunk ajánlására választottuk ezt az éttermet, aki nagyon dícsérte a halászlét. Hát már az első benyomás kedvezőtlen volt, mert nagyon sokan voltak, de nem ez volt a baj, hanem amig várakoztunk a legyekkel kellett hadakoznunk. És ezek után kaptunk egy savanyú, szerintünk romlott halászlét.
Átlagos 2013. december 28.családjával járt itt
A szarvasi halászcsárda egyike lenne megbízható csárdáknak, ha nem adnának harcsa helyett pangasiust, még a halászlében is. Ezzel együtt igen kellemes környezetben lehet itt korrekt ételekhez jutni, ha elkerüljük a harcsa-csapdát, és pontyételeket kérünk. Vagy kacsát vagy egyebet.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/ital
Gyenge 2023. március 1.barátokkal járt itt
Szegyen hogy magát tradicionalisnak nevezö halászcsárda ilyen szintü moslékot szolgal fel pontyhalászlé cimszó alatt