Fasor Étterem Szeged

Hotel Elixír Mórahalom

Fasor Étterem Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. augusztus 13.családjával járt itt
Nem most jártunk itt először, idén júliusban jártunk ott, szülinapot ünnepelni. A teraszon kaptunk helyet (ami egyébként nagyon hangulatos), de csöppet sem bántuk, a nagy melegben jólesett a teraszon üldögélni. A pincér mindenben képben volt, segítőkész volt. 6-an voltunk ott, rendeltünk 2*2 személyes tálat, a fiúk pedig szeged egyik legfinomabb pacalját kérték/ették.
Szörnyű 2014. december 12.családjával járt itt
Ami jó:
- kedvező árak, nagy mennyiség
- jó parkolási lehetőség
Ami rossz:
- szörnyű kiszolgálás: a pincér öntéskor két ízben is végiglocsolta borral az asztalt. Ezután 6e Ft-tal túlszámláztak, majd amikor ezt jeleztem, a pincér volt felháborodva. (a főpincér egyébként illedelmesen elnézést kért) Mindemellett többször biztos nem jövünk ide és nem is ajánlom senkinek.
- Megszokott, otthoni ízek: ez lehet éppen pozitívum is
Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
Kedves, színvonalas kiszolgálás. Finom, házias ételek, bőséges adagok. A halászlé is nagyon finom itt és nem extra hozzá a halbelsőség. A zöldbabfőzelék is nagyon finom szokott itt lenni. Első alkalommal pacalt ettem itt, azt is csak ajánlani tudom. Nagyon jó még a haltepertőjük is. Jó lenne, ha több ilyen étterem lenne.
Fasor Étterem Szeged - Étel/italFasor Étterem Szeged - Étel/ital
Kiváló 2013. július 15.a párjával járt itt
A hely hangulatos, jó időben a teraszon is lehet étkezni. Az ételek mennyisége bőséges, nagyon finom minden. A felszolgálók kedvesek és gyorsak. Házhoz szállítás is kérhető. Nagyobb családi összejövetel is tartható, a hely adottságai megfelelnek hozzá. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 5.családjával járt itt
Lányom szülinapját ünnepeltük ott, hatan. Bár hat személyre volt terítve, a poharak közé s pincér alig tudott lerakni 1 db 2 személyes tálat, a többiek, pacalt-galuskával, pacalt-krumplival. halat, illetve frissen sültet ettek. (el sem tudom képzeni, h hova rakott volna le 3 db kétszemélyes tálat. . .
Kiváló 2015. november 6.a párjával járt itt
Jópárszor voltunk már itt, míndig elégedetten távoztunk. Eleve az étlap olyan, hogy végig lehetne enni, a rántott velő és a máj ételek amúgy is ritkaságok máshol, itt ráadásul kiválóak. Szóval az ételek finomak, és változatosak, a pincérek figyelmesek, udvariasak, az árak sem túlzóak, és az adagok is nagyok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Kiváló 2015. május 28.a párjával járt itt
Ez az az étterem, ahol én igazán megtaláltam a számításaimat. Nagyon szeretem a töltött rántott húsokat és ha valahol, akkor itt széles választék van belőlük. Ebben mindenképp ők a legjobbak. Azonban ha valaki nem rántottat enne, ugyanúgy megtalálja az étlapon a pacalt is vagy a hallevet vagy éppen a főzeléket.
Kiváló 2014. január 10.gyerekekkel járt itt
Bőséges finom és jók az árak! Ha ezt minden étterem meg tudná csinálni, akkor nem volna szükség erre az oldalra. Jó szível, ajánlom mindenkinek. A véleményemhez még nevemet is szívesen adom :) Dj Edgar. Azt irták túl rövid az értékelésem oké: Ezt próbáljátok ki ha ott jártok: Gabi kedvence, Aszalt szilvával sajtal töltött hús ha szeretitek a sülteket. Több mint 20 éve azt állitják Szegeden itt a legjobb a pacal.
Kiváló 2013. december 21., kollégákkal járt itt
Remek hely. Évente 3-4 alkalommal a családommal és év végén a kollegákkal évadzáró bulin szoktunk itt ebédelni, vacsorázni.
Az ételek ízletesek és bőségesek. Választék is elég sok féle.
Ajánlom mindenkinek! Az étterem folyamtosan bővül, a berendezés is folyamtosan megújjul. A kiszolgálás is megfelelő.
Kiváló 2013. december 16.a párjával járt itt
Folyamatosan szemmel kísérem a fejlődését! Kisdiákként még menü ebédre jártam oda, azóta eltelt 40 év alatt vendégként is rendszeresen betérek. Az ételek minősége kifogástalan! Az udvarias kiszolgálás alap. Az étterem arculata rendszeresen megújul. Amikor sorra zárnak be az éttermek, Ők tudnak bővíteni, fejlődni.