Fasor Étterem Szeged

Hotel Elixír Mórahalom

Fasor Étterem Szeged vélemények

Szörnyű 2014. december 12.családjával járt itt
Ami jó:
- kedvező árak, nagy mennyiség
- jó parkolási lehetőség
Ami rossz:
- szörnyű kiszolgálás: a pincér öntéskor két ízben is végiglocsolta borral az asztalt. Ezután 6e Ft-tal túlszámláztak, majd amikor ezt jeleztem, a pincér volt felháborodva. (a főpincér egyébként illedelmesen elnézést kért) Mindemellett többször biztos nem jövünk ide és nem is ajánlom senkinek.
- Megszokott, otthoni ízek: ez lehet éppen pozitívum is
Gyenge 2014. január 10., kollégákkal járt itt
Kritikán aluli! Az ételek kis adagok,ízetlenek,és nem az étlapon leírtak alapján készültek. A pincér lassú,gyorsan felejt,felkészületlen. Az árak nem tükrözik az ételek minőségét.
Csalódás volt,kár,hogy így lerontották ezt a jó kis éttermet.
Decemberben két alkalommal is jártam itt,de sajnos a véleményem nem változott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 5.családjával járt itt
Lányom szülinapját ünnepeltük ott, hatan. Bár hat személyre volt terítve, a poharak közé s pincér alig tudott lerakni 1 db 2 személyes tálat, a többiek, pacalt-galuskával, pacalt-krumplival. halat, illetve frissen sültet ettek. (el sem tudom képzeni, h hova rakott volna le 3 db kétszemélyes tálat. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. augusztus 13.családjával járt itt
Nem most jártunk itt először, idén júliusban jártunk ott, szülinapot ünnepelni. A teraszon kaptunk helyet (ami egyébként nagyon hangulatos), de csöppet sem bántuk, a nagy melegben jólesett a teraszon üldögélni. A pincér mindenben képben volt, segítőkész volt. 6-an voltunk ott, rendeltünk 2*2 személyes tálat, a fiúk pedig szeged egyik legfinomabb pacalját kérték/ették.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
2015. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Családi ünnep megünneplésére kerestük fel ezt a vendéglőt. Könnyen le tudtunk parkolni az étterem előtt. A változatos kínálatot szeretjük a Fasor vendéglőben. Sokan voltak bent , lassú volt a kiszolgálás. Az ételek ízletesek voltak, de nem volt elég meleg némelyik fogás. A mennyiség elfogadható volt,ízléses tálalással, házias ízekkel.
Fasor Étterem Szeged - Egyéb
2014. július 5.a párjával járt itt
Nagy régen ismerem ezt a vendéglőt,többször megfordultam itt, mert közel is lakom hozzá. Kb. 40 éve van már meg Szegeden ez a vendéglő. Az ételeik régen is most is nagyon finomak. A kiszolgálás is rendben van. Az adagok nagyok, ha nem bírod megenni, szívesen el is csomagolják.
2013. november 20.a párjával járt itt
Nekem nagyon tetszett a páromat vittem oda ebédelni azzal kezdeném hogy nagyon kis hangulatos hely, mivel a teraszon is lehet étkezni. Az árak is a helyén vannak. Finom volt minden amit ki kértünk.A kiszolgálással is meg voltam elégedve. Nem volt koszos az asztal tehát erről is csak jót tudok mondani.
2013. június 24.családjával járt itt
Az ételeik nagyon finomak, bőségesek. A felszolgálók kedvesek és gyorsak. Nagyon jó ötlet a házhoz szállítás bevezetése ami a nőket, családanyákat tehermentesíti és , nemcsak Karácsonykor, hanem szükebb családi összejöveteleken is nagyon bevált, hogy a kiválasztott ételeket házhotszállítják. Nagyon finom a halászléjük és pacaljuk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2023. január 11.egyedül járt itt
Az első látásra megállapítható a beltér és az étlap alapján, hogy a hely a nyolcvanas-kilencvenes évek fősodrához tartozik, mely irányzat ma is domináns országos szinten a vendéglátásban. Közel húsz éve jártam ott, ugyanazt képviselte filozófiában, megközelítésben, mint most, legfeljebb a kínálat módosult valamicskét.
Fasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - Egyéb
Kiváló 2019. február 24., kollégákkal járt itt
Nagyszerű étterem Szegeden, bőséges kínálattal, nagyon finom ízekkel, nagy adagokkal. Szegeden hosszú évek óta itt a legjobb a pacal, amiért sok ide látogató is szívesen betér Az étlap mindig tartalmaz újdonságot, de az évek óta meglévő kínálatból is bármikor nagyszerű a választás.