Salvator Étterem Székesfehérvár

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Salvator Étterem Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2015. április 7.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt a családommal, szülinapok, névnapok ünneplése alkalmából. Az ételek mennyisége, és minősége is megfelelő. A hely nyugodt, csendes, nem zsúfolt. A kiszolgálás megfelelő, a pincérek udvariasak. Mindenkinek csak ajánlani tudom a napi menüt is, mert az is bőséges és változatos.
Kiváló 2015. február 7.a párjával járt itt
Hacsak tehetjük meglátogatjuk, mert kiváló hely! Sohasem tapasztaltunk minőségbeli változást. Bátran jó szívvel merjük ajánlani bárkinek, mert a legmagasabb igényeket is kielégíti, mind az ételek-italok minősége terén, mind a hely hangulata, tisztasága és kialakítása terén. Ár-érték-minőség arányban Fehérváron, de környékén is magasan ver mindent.
Kiváló 2014. június 3. járt itt
Mindig nagyon várom az aktuális újdonságokat,hiszen már szinte mindent kipróbáltunk,de nem lehet megunni. :)
Kiváló 2014. június 2.családjával járt itt
Először a gyerekeink hívtak meg házassági évfordulónk alkalmából. Nagyon hangulatos hely és az ételek fenséges ízűek,óriási adagokat adnak. Az ital lapon is remek sörök találhatóak. A kiszolgálás gyors,pontos és kedves. Megfizethető áron nyújtják szolgáltatásaikat. Azóta látogatjuk szívesen ezt a remek helyet. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Kiváló 2014. április 23.a párjával járt itt
Nem első alkalommal jártam már az étteremben. A kiszolgálás, az ételek minősége és mennyisége nem minden napi. Kevés az ilyen jó étterem ahol valóban azt kapjuk ami az étlapon van. A bajor csülök csodás élménye nem minden napi. A csapolt sör is jó volt hozzá. Mindenkinek ajánlom aki Székesfehérváron jár.
Kiváló 2014. március 29., csoporttal járt itt
Már többször jártam itt párommal,baráti társasággal és mindig nagyon jól éreztük magunkat. Nekem még egyszer sem sikerült teljesen elfogyasztani a mindig nagyon ízletes és hatalmas adag ételt,így páromra szoktam testálni egy részét,de még így is be kell csomagoltatnom a maradékot,amit még másnap is szívesen fogyasztok el otthon. Az étterem hangulatos,színvonalas.
Kiváló 2014. január 8.gyerekekkel járt itt
2013. november 24-én a családommal 12 fő itt ünnepeltük a szülinapomat. Ez a bajor étterem nagyon hangulatos, csoportok részére külön helyiséggel is rendelkező étterem. A konyhája kíváló,nemcsak bajor ételeket, hanem magyaros ételeket is kínálnak. Az adagok ízletesek, egyediek és bőségesek, az árak megfizethetőek.
Kiváló 2013. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A családdal töltöttünk egy kellemes délutánt a városban mikor betértünk az étterembe, előzőleg ajánlották. Egyedül én tudtam megenni az adagomat teljes egészben mely az első falattól az utolsóig kiváló és ízletes volt. A hely színvonalas, a kiszolgálás pedig itt volt eddig a legjobb összemérve bármely más étteremmel ahol jártam.
Kiváló 2013. június 17.barátokkal járt itt
NAgyon jól éreztük magunkat. Az ételek kiválóak voltak, és nem sok helyen fordult eddig elő velem, hogy nem tudtam mindent megenni. Ki kell emljem, az étterem sőr különlegességeit, ugyanis azokat különösen szertem, így egy üveg Paulaner sört elvitelre is kértünk. Egész biztos, hogy még visszatérünk.
Salvator Étterem Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárÁnyos Pál u. 3.
H-CS
P-Szo