Salvator Étterem Székesfehérvár

Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Salvator Étterem Székesfehérvár vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 1., csoporttal járt itt
Két hivatalos program között ugrottunk be munkatársaimmal egy gyors ebédre. Mivel egyikünk sem volt ismerős a városban, vendéglátóink ajánlására tértünkbe, illetve közel is volt a programhelyszínhez. Mindenesetre szűk egy óránk volt a késői ebédre. 14 óra körül érkeztünk és a tervezetteknek megfelelően 15 órakor már tudtunk is távozni.
Kiváló 2017. április 23.családjával járt itt
4 fős családi ebéden voltunk az étteremben, és mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. A rövid ital (Jager) előre lehűtött pohárban került felszolgálásra, és nagyon jó hideg volt, a csapolt sör szintén tökéletesen hideg és nagyon-nagyon jó! ! ! Mind a négyen más-más levest és más főételt ettünk, és mindegyik étel (4 féle leves és 4 féle főétel) nagyon finom volt.
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Kirándulás után tértünk ide be és nagyon örültünk, hogy emellett az étterem mellett döntöttünk. A hely egy nagyon csendes utcában van elrejtve, éppen ezért megmaradt a kellemes hangulata, ahol vannak vendégek, de nincs zsúfoltság. A kiszolgálásról példát vehetnének más vendéglátó egységek, itt királyként bánnak a vendégekkel. Az ételek nagy adagok és nagyon finomak.
Kiváló 2016. december 6.a párjával járt itt
Múlt héten szombaton először jártunk az étteremben. Sok ismerős, barát ajánlotta már nekünk régebben is, de ha nagy nehezen találunk egy minden téren tökéletes éttermet akkor nehezen merünk kísérletezni új helyekkel a sok rossz tapasztalat végett.
Salvator Étterem Székesfehérvár - Étel/italSalvator Étterem Székesfehérvár - Étel/italSalvator Étterem Székesfehérvár - Étel/italSalvator Étterem Székesfehérvár - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 18.barátokkal járt itt
Megérkezésünk után az első utunk -magyarok lévén- egyből egy étterem volt :) Nem variáltunk sokat és megnéztük a TOP10 éttermet, majd a szálláshoz legközelebbit választottuk. Bár közel van a belvároshoz, mégis nagyon eldugott. Első benyomásra nem túl megnyerő. . . talán az eldugottsága miatt.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Árban nem olcsó, de választási lehetöségekben, izekben, adagokban visszont nagyon jo. Ittal választékban is remek. Van kert helyisége is ami nagyon szép. Tiszta hely, barátságos udvarias kiszolgálással. Már nem egyszer-kétszer voltunk ott. Csak ajálani tudom. Baráti és családi összejövetelekre, de egy romantikus vacsorára is remek választás lehet.
Kiváló 2015. november 13.barátokkal járt itt
Egy kisebb baràti társasàggal jártunk itt vacsorázni. Ismerőseink ajánlották az éttermet. Kitűnő ötlet volt, máskor is jönni fogunk. Baràtságos hely, mosolygós, kedves dolgozókkal, remek ételekkel! Megkockàztatom, hogy Fehérvár legjobb étterme. Hatalmas adagokkal, tiszta környezettel, figyelmes felszolgálókkal, nagyon jó étlappal.
Átlagos 2015. október 28.barátokkal járt itt
Baratokkal ultunk be egy lazulos hetkoznap este. Ok torzsvendegek, en masodszor jartam itt 5 ev alatt. Elso benyomasra csak pillaztam az arak lattan, hisz az atlagtol lenyegesen magasabbak. Nincs is ezzel gond, ha az ember atlagtol magasabb minoseget kap. Gondban voltam az etelvalasztassal, mert laktozertekeny vagyok, tobbnyire kerulom a glutent es este mar olyan bazi husos kajat sem akartam enni.
Salvator Étterem Székesfehérvár - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 14.barátokkal járt itt
Salvator alighanem annyit jelent latinul, hogy megmentő, ami jó név éppen úgy a katolikus anyaszentegyház által működtetett csiksomlyói étteremnek, továbbá az ugyanitt készített gyógynövénylikőrnek, mint a székesfehérvári bajor vendéglőnek.
Salvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallapSalvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 20.a párjával járt itt
Korábbi értékelések alapján látogattunk el az étterembe. Van kerthelysége, ill. pincében kialakított éttermi része. Érdekes a berendezés ill. a bútorok. Az ételek valóban kiválóak, nagy adagok, ízletesek. Vasárnap délután 3kor szinte telt ház volt. Ár-érték arányban nem olcsó hely.
Salvator Étterem Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárÁnyos Pál u. 3.
H-CS
P-Szo