Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal ★★★★★

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal bemutatkozása

Wellness szálloda és borhotel ötvözete az Andrássy Rezidencia Wine és Spa Tarcalon, Tokaj-Hegyalja történelmi borvidékének szívében. Az ötcsillagos wellness szálloda magas színvonalon kínálja a vendégeknek a borgasztronómiát, a spa-kényeztetést és a minőségi vendéglátást.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal vélemények

Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Tokajból mentünk át 2-en a 4. évfordulónk alkalmából a Rezidenciába egy 7 tételes borvacsorára. A vacsora felejthetetlen volt! Finom ételek, még finomabb borok, tökéletes tálalás, ízharmónia!
Kiváló 2014. június 24.a párjával járt itt
50. születésnapomra kaptam egy hétvégét a főnököméktől.
Szeretnék minden évben 50. szülinapot ünnepelni! :-)
Sok helyen jártam már itthon és külföldön, de ennyire a maximumot nyujtó szállodában még nem volt szerencsém megfordulni. A személyzet a szobák, a fenséges étkek csak dicséretre méltól.
Remélem újra visszatérve is ezt tapasztalom majd.
Kiváló 2014. március 22.barátokkal járt itt
Végtelenül elegáns szálláshely. Üdvözlőitallal fogadtak a recepción,megmutatták a szobát,mosolygós volt a személyzet. Ízlésünknek megfelelően választhattunk. Az étkezések gasztro élményt nyújtottak! A wellness részleg pazar,kivetítő,úszásra alkalmas medence és jacuzzi. Szóval minden,ami a feltöltődéshez szükséges. . Csak ajánlani tudom! !
Kiváló 2014. március 19.családjával járt itt
Egyszerűen szuper. Otthonos fogadtatás,az étteremben a kiszolgálás kitűnő,ha véletlen olyan ételt kívántam meg ami nem szerepelt az étlapon,elkészítették. Nagyon család centrikus. Isteni finom borkínálat,amiből tudunk hazára is vásárolni. A wellness csoda szép ,és minden van benne . Egyedül fodrászt hiányoltam az épületen belül .
Kiváló 2013. szeptember 25.a párjával járt itt
50. születésnapomra kaptam a lehetőséget hogy a férjemmel 3 csodás napot eltölthessünk a szállodában. Maga a szálloda nagyon szép,a wellness rész csodálatos,eddig a legjobb ahol megfordultunk. A konyháról nem is beszélve,a sok finom étel amivel elkápráztattak bennünket. Bízom benne és tervezzük hogy még egyszer visszatérünk,most már az unokákkal,családdal.
Kiváló 2013. szeptember 25.barátokkal járt itt
Wellnessezés céljából látogattunk a helyre! Tulajdon képpen ez egy török fürdő jellegű gyönyörűen kialakított a wellness részleg, gőzkabin,sókamra , szaunák,hideg-meleg vizes medencék ,minden megtalálható ! A személyzet kifejezetten kedves és odaadó! Mindenben segítségünkre voltak!
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - WellnessAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Wellness
Kiváló 2013. szeptember 21.a párjával járt itt
Harmadik látogatásunk alkalmából meg lehet állapítani, hogy a személyzet kedvessége, kiszolgálása változatlan, kifogástalan és mosolygós. A megnyitást követően jártunk itt először, azóta néhány év eltelt, így jól érzékelhető a maradandó és a változás pozitív és negatív irányba. Az igénybe vett szolgáltatások színvonala kiváló.
2013. szeptember 10.a párjával járt itt
Egyetértek az előttem szólókkal,remek a wellness részleg,bár mi nem kaptunk a szaunához lepedőt és személyzetet sem találtunk. A recepción lévő hölgyek nagyon kedvesek,segítőkészek voltak. A reggeli minősége és választéka nagyon jó volt. Szombat reggel zavaró volt,hogy a rengeteg vendég mellett egy hölgy rohangált,próbált lépést tartani a fogyasztással.
Kiváló 2013. szeptember 6.a párjával járt itt
Idén augusztusban töltöttünk el 3 napot a tarcali Andrássy rezidencián. Már maga a táj, környék is gyönyörű és lélegzetelállító volt. A szállással nagyon meg voltunk elégedve. A wellnes részleg tetszett a legjobban. nagyon igényes, rendezett, és szerencsére alig voltak. :) Az ellátás is nagyon korrekt volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Tarcal, ez a Tokaj szomszédságában fekvő község, bármilyen hihetetlen is, két nagyszerű hotelt is magáénak mondhat. Én az Andrássy Rezidenciát ismerem, ezzel kapcsolatosan van személyes benyomásom. Nos, sok wellnessben jártam már, de ez az egyik, ha nem a legjobb, amit láttam.