Pálmaház Tura

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Pálmaház Tura vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2023. augusztus 26.barátokkal járt itt
Egy régi, több éves álmom teljesült azzal, hogy végre sikerült eljutni a turai Schossberger kastélyba, amely Botaniq hotel nélkül született újjá igazi luxusban, pompában. A kastélyon belül a Clarisse étterem kizárólag este tart nyitva, tematikus vacsorákat szervezve, míg a Pálmaház kávézó, reggeliző, brunch funkciót tölt be.
Pálmaház Tura - Étlap/itallapPálmaház Tura - Étlap/itallapPálmaház Tura - BelsőPálmaház Tura - Étel/italPálmaház Tura - Étel/italPálmaház Tura - Étel/italPálmaház Tura - MosdóPálmaház Tura - MosdóPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - Étel/italPálmaház Tura - Étel/italPálmaház Tura - Étel/italPálmaház Tura - Külső képPálmaház Tura - Külső képPálmaház Tura - BelsőPálmaház Tura - BelsőPálmaház Tura - BelsőPálmaház Tura - Étlap/itallapPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - BelsőPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 31.barátokkal járt itt
Az épület kívülről lélegzetelállító, az ápolt erdős kert csodás, a beltér pompázatos a dekorációtól az étkészleten át a bútorzatig. A jól szerkesztett, informatív honlapról megtudhatjuk, hogy a Loire menti chateau-kat idéző, neoreneszánsz és neobarokk stílusjegyeket hordozó kastélyt Schossberger Zsigmond báró építtette 1883-ban feleségének, szerelme jeléül.
Pálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - EgyébPálmaház Tura - Egyéb