Repeta Bisztró Vác

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Repeta Bisztró Vác vélemények

Kiváló 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Változatos kinálat, kedves gyors kiszolgálás, elfogadható áron, finom megbizható ételek! A bisztró hangulata nagyon fiatalos, ami számomra kifejezetten tetszik!
Kiváló 2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás legtöbbször kedves és gyors. A pultos hölgyek napra készek eddig bármilyen kérdésünkre tudtak válaszolni. (Máshol sajnos előfordult, hogy fogalma sem volt a felszolgálónak, hogy mit tartalmaz egy-egy étel. ) Az ételek mindig finomak,laktatóak. Eddig még nem csalódtunk. Esélyünk sincs megunni, mert mindig van valami újdonság. :) Ár-érték arányban 5*! ! !
Kiváló 2015. augusztus 3.barátokkal járt itt
Nagyon szuper, fiatalos hely. Nagyon kedvesek voltak a felszolgálók. Ettünk hamburgert, tarja tálat, tortillát is és mindegyik nagyon nagyon finom volt. Gondoltak a vegetáriánusokra is, ami írtó figyelmes. Tiszta, fiatalos, pörgős. Van terasza, dohányzó, nem dohányzó, így mindenki megtalálja az asztalát.
Szörnyű 2015. április 12.barátokkal járt itt
Én voltam az első értékelő erről a helyről, de most utoljára értékelem és vélhetően utoljára jártam ott. Nagyot fordult a világ az első értékelésem óta. Rendszeresen jártunk ide, de, amit pár napja tapasztaltunk, az minősíthetetlen. A rendelést felvevő leányzó értelmi szintje olyan mélyen van, hogy teljesen reménytelen kérdezni tőle.
Kiváló 2015. március 6.barátokkal járt itt
Ha egy könnyű, finom vacsorára vágyunk a barátnőkkel, a Repeta, ami először felmerül lehetőségként. Az ételek jók, ízletesek, változatosak. Mindenki talál magának valót. Általában tálat rendelünk, amin van saját, házi sült krumpli, rengeteg zöldség, és 3-4 szelet hús (legalább 5 féle közül lehet választani, minddel elégedettek voltunk).
Szörnyű 2014. november 16.családjával járt itt
4-szer ettem itt összesen, sajnos nagyon ingadozó teljesítményt nyújtottak. Első alkalommal délben voltam, bár kevesen voltak a rossz idő miatt, de kedves volt a kiszolgálás, és finom a vasalt szendvics. Gondoltam repetázok majd este, és megint betértem ide, de akkor már nem ugyanazt a minőséget kaptam, nagyon száraz volt a szendvics, talán azért mert akkor már többen voltak, és nem voltak annyira figyelmesek.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 28.családjával járt itt
Budapestről ide járok lepcsánkát enni. Isteni! Pláne egy kis friss zöld salátával a tejfölös öntet mellé.
És nem csak nekem ízlik. A család többi tagjának is.
És persze már mást is kóstoltam, más is finom volt, de nálam a lepcsánka a király!
A kiszolgálás udvarias, sőt, barátságos.
Csatlakozom az előttem szólókhoz: határozottan jó hely! Repetát mindenkinek!
Kiváló 2014. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Igényes kis gyorsétterem, ahol ha eszel, nem éhezel meg újra fél óra után!
Minimál dizájn uralkodik az étteremben, ami abszolút megfelel a mai trendnek.
Eddig a szendvicsekhez volt szerencsénk: finom,friss, jól kitalált falatok. Relatíve gyors a kiszolgálás is, az árak nem mondom, hogy zsebpénzbarátok, de még mindig olcsóbb, mint bármelyik másik étterem.
Előnye, hogy a város közepén található.
Ajánlom!
Kiváló 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Itt a marha az marha,a buci és bagette nem élesztővel felpuffasztott meleg levegő,a steak burgonya jó fűszerezésű,nem mélyfagyasztott,tehát minden egyedi,minőségi alapanyagokból készül. Természetesen az ár is fontos,de ezért akár többet is fizetnék,ahogy azt pl. Budapesten el is kérik. Ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 22., kollégákkal járt itt
Nagyon szeretünk ide járni, barátokkal, párommal! :) Kolléganőkkel rendszeresen hozzuk innen az ebédet, akár ha csak egy kis palacsintát kívánunk meg. . :) Vác központjában helyezkedik el, így könnyű megközelíteni. Az árak pedig szerintem nagyon barátságosak, és bőséges, laktató adagokat kapunk a pénzünkért :)Aki nem próbálta még, annak csak ajánlani tudom! :)