Don Vito Pizzéria & Étterem Visegrád

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Don Vito Pizzéria & Étterem Visegrád vélemények

2013. december 22.gyerekekkel járt itt
Hangulatosan berendezett, olaszos –milyen is lenne- stílusban. A helybeliek ajánlották és igazuk volt. A pizza valami fenséges volt, a kiszolgálással sem volt probléma. A választék nagy, de készülni kell, hogy egy kicsit várni kell, mer nem fagyasztott az alapanyag :), de nem vészes.
Don Vito Pizzéria & Étterem Visegrád - BelsőDon Vito Pizzéria & Étterem Visegrád - BelsőDon Vito Pizzéria & Étterem Visegrád - BelsőDon Vito Pizzéria & Étterem Visegrád - BelsőDon Vito Pizzéria & Étterem Visegrád - BelsőDon Vito Pizzéria & Étterem Visegrád - Belső
2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Augusztusban jártunk itt a családommal. Ismerös ajánlotta ,hogy szuper a pizzájuk. Négy külömböző pizzát rendeltünk,aránylag hamar kihozták. Hatalmasak és nagyon finomak voltak. Frissen sütötték a tésztát faszénen. Teljesen olaszországba éreztük magunkat. A kiszolgálás figyelmes,és finom a házi készitésü többféle limonádéjuk. Ajánlom másoknak is. V. László és családja MAKÓ
Kiváló 2015. május 1.a párjával járt itt
Sajtleves izletes. Pizzaik nagyon jok. Az etelek latvanykonyhaban keszulnek, kemenceben sulnek. A tiramisu igazi, a palacsinta is olyan amilyennek lennie kell. A szamlahoz hozzaszamolnak automatikusan 10%-ot.
Kiváló 2015. március 13.a párjával járt itt
Az előző hétvégén jártunk az étteremben a nejemmel. Általában ilyenkor kíváncsiak vagyunk milyen is lehet az a hely amiről ennyi vegyes értékelést olvashat az ember. Az előétel után pizzát és egy "Vatikáni szűz"-et ettünk, majd ezek után már csak egy desszertre jutott hely mivel olyan jól laktunk.
Kiváló 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
Az étterembe lépve az ember mintha csak a Keresztapa című filmbe csöppent volna hirtelen. Filmszereplők festményei a falon, kreatív díszletek és hangulatos zene segít visszaröpíteni az embert az időben. Az étel és italok minőségére nincs panaszunk, nem a legolcsóbbak ugyan az árak. Itt ettük az eddigi legjobb pizzánkat.
Kiváló 2014. december 9.a párjával járt itt
Pénteken jártunk az étteremben, nagyon hangulatos és barátságos a környezet. Az ételek finomak voltak és gyorsan el is készìtették a megrendelt ételt. A kiszolgálással is megvoltunk elégedve, a felszolgaló hölgy nagyon kedves, udvarias és barátságos. Az ebédünk végén egy nagyon finom desszertett ajánlott nekünk.
Átlagos 2014. március 25.a párjával járt itt
A hozzászólások alapján döntöttünk úgy a feleségemmel, hogy ide megyünk ebédelni. Valóban kellemes hely. Pizzát ettünk mindketten és bár nem kifejezetten olasz a pizzájuk, finom volt. Ami viszont nem tetszett, hogy a Parmai sonkás pizza sosem látott Parmai sonkát, csak a közértben kapható szeletelt falusi sonkát, és a libamájas pedig libamájat, és ráadásul a máj ki is volt száradva.
Szörnyű 2018. október 15.gyerekekkel járt itt
Október 14. - én jártunk ezen a helyen. Amint beléptünk a személyzet sokat mondóan hallgatott, sőt úgy tettek, mintha észre sem vettek volna minket. Értettük a jelzést és mi sem nagyon kérdezősködtünk. Valahogy úgy hozta a sors, hogy a tanácstalan ténfergésünk miatt mégis csak a személyzet útjába kerültünk.
Kiváló 2017. február 10.a párjával járt itt
Különleges a berendezése az étteremnek, s ettől lesz annyira hangulatos. A felszolgálás figyelmes és udvarias volt, az ételek ízre, állagra tökéletesek voltak. Nem kellett sokat várni az ételekre, melyek nagy adagok voltak,
ehhez képest az ár is tetszetős.
2016. december 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos étterem, már a berendezés miatt is megérte betérni. Az ételek ízletesek, a tálalás dekoratív, a kiszolgálás gyors. Fizetésnél viszont vigyázzatok, mert nagyon diszkréten hozzák ki a számlát, és ha nagy pénzed van, nem jön oda a pincér, hogy esetleg visszakérd a borravalón felüli összeget.