Nagyvillám Étterem Visegrád

Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Nagyvillám Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2015. április 30.barátokkal járt itt
Barátokkal jártunk itt, szerencsénk volt az időjárással így a teraszon kaptunk asztalt. A lenyügöző kilátás elvonta a figyelmünket a rendelésről. Mire sikerült kitalálnunk, hogy ki mit szeretne enni a pincér már ott volt és gyorsan le tudtuk adni a rendelést. Hamar elkészültek az ételek, a bőséges adagok szépen voltak tálalva.
Átlagos 2014. október 14.családjával járt itt
Nagy hőség volt, mikor megálltunk ebédelni a csodás kilátással rendelkező étteremnél. A teraszon lévő összes asztal "foglalt" volt, így a nyitott belső udvaron kaptunk helyet. A felettünk lévő hálóról az asztalra, a tányérunkra, a poharunkba potyogtak a száraz levelek, stb. Ezt szóvá is tettük, de nem ajánlottak helyette benti asztalt sem.
Kiváló 2014. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Visegrádi 1 hetes tartókodásunk során többször étkeztünk itt. Imádtuk ezt a helyet. Főleg az elhelyezkedése fogott meg, gyönyörű helyen található, a kilátás a Dunakanyarra pazar, a teraszra kiülve érdemes az ebédet/vacsorát elfogyasztani. A libamájuk roston és a lazacuk isteni volt, valamint a házi készítésű limonádék is nagyon ízletesek. Az ételeik kiválóak. Vissszatérő vendégek leszünk ! :)
Kiváló 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
A barátainkkal voltunk ott,szülinapi vacsin. Gyönyörű a kilátás,jó a kiszolgálás és gyors. Kedvesek és segítőkészek voltak. Nagyon jól éreztük magunkat. Szeretnénk még visszamenni a gyerekekkel is,hisz azóta nekünk és barátainknak is született baba. Ajánlom mindenkinek. Én a diétám miatt nem ehettem akármit de elkészítették amit kértem és nagyon fincsi volt. Köszönjük
2014. július 26.barátokkal járt itt
Július elején voltunk ott egy fergeteges canopyzás után. A kilátás a teraszról fenséges volt. A pincérek gyorsak és nagyon segítőkészek voltak az étel választásánál. A padlizsánkrémjük az egyik legjobb volt, amit valaha is ettem. Merem még ajánlani a a roston sült kecskesajtot is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 27.a párjával járt itt
Rendszeresen visszajáró vendégük vagyok évek óta. A vadragulevest az országban már sok helyen megkóstoltam, az itteninek nyomába sem ér. Csakúgy ahogy a libamáj roston. Isteni. Egy alkalommal a sokból valami miatt nem a megszokott minőséggel találkoztam, ezt emailben meg is írtam, mire a korábbi fogyasztásunk értékének megfelelő (felfelé kerekítve) utalványt kaptunk és fogyaszthattunk.
2014. március 21.a párjával járt itt
Párom Nőnap alkalmából meglepett és ide mentünk el ebédelni. Hangulatos, de elég zűrzavaros volt. Folyton mászkáltak felettünk az emberek. Lehet, hogy csak az asztal választásunk nem volt megfelelő. Az étel eszméletlen finom volt és kiadós, de elég borsos ára van. Tálalás is szép volt. Ajánlom másoknak is, mert a kilátás viszont kárpótol mindenért! :)
Átlagos 2014. február 12., csoporttal járt itt
Gyönyörű környezet,gyönyörű épület,átlagos étel,a kiszolgálás ,a szervezés kívánalmat hagy maga után. A lányom esküvőjét tartottuk itt. A próba ebéd rendívül bőséges volt nekik,de az esküvőn a finom levest kis pohárkában kaptuk,ami egy esküvőn elég kellemetlen. A menyasszony hangyás bontatlan colát kapott!
Átlagos 2013. május 31.gyerekekkel járt itt
Jártam már itt korábban is,akkor sokkal jobban tetszett. Legutóbb sajnos 1 esős borús csütörtöki napon látogattam meg ezt az egységet. Rontott is a jó véleményemen. Nem lehetett kimenni a teraszra az eső és a szél,ill. a hideg miatt, így kénytelenek voltunk bent helyet foglalni.
Nagyvillám Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádNagyvillám lejtő 1.
• gyerekmenü • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V
vadételek saját fűszerkert terméseivel ízesítve
Cseh sörök