Sirály Étterem Visegrád

Sirály Étterem Visegrád
Sirály Étterem VisegrádSirály Étterem Visegrád
Sirály Étterem VisegrádSirály Étterem Visegrád

Sirály Étterem Visegrád bemutatkozása

Az elegáns polgári stílusban berendezett Sirály Étterem egyben a Hotel Visegrád étterme is.
Hangulatos dunai kerthelyiséggel és bőséges parkolókapacitással rendelkezik. Vendégeit kitűnő házias konyhával, hazai és nemzetközi specialitásokkal várja.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Sirály Étterem Visegrád vélemények

Gyenge 2017. március 15.gyerekekkel járt itt
Nos szerintem jogos az első kérdés! Hol is kezdjem? Talán részekre tagolva jobban be tudom mutatni a helyet. Megjelenés: Kifelyezetten kulturált és esztétikus hely ami csalogatja az embert holy bemenjen. Külőn tetszet, hogy nem csak egy tér az egész, hanem tőbb külőn részre van tagolva. Eddig ez ugye igy csupa pozitivum lenne.
Szörnyű 2016. október 28.a párjával járt itt
Párommal a napokban voltunk az étteremben. 1. Miután bementünk, előbb percekig vártunk, pedig a pincérek többször is ránk pillantottak, senki sem fogadott minket, végül (távozás helyett sajnos. . . ) magunknak választottunk asztalt. 2. Miután asztalt foglaltunk azonnal feltűnt, hogy az asztal teli van morzsával és itt-ott ragad is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Az étterem szállodájában szálltunk meg és itt volt első este a vacsoránk,ami nagyon jó ízű és finom volt. A választék bőséges volt. Előétel levesek több különleges ételek amik nagyon ízletesek. Az ár elfogadható. A gyerekek is találtak maguknak finomságokat külön gyerek menü is van. Vacsora után pedig sütemény választékból sem volt hiány. Közben hangulatos zene szól. Mindenkinek ajánlani tudom.
Szörnyű 2016. július 10. járt itt
Maga az étterem szép, az ételek átlagosak, viszont a felszolgálók modora minősíthetetlen. Az a kifejezés, hogy (előre is bocsánat) b. . . [moderálva, a szerk. ], túl gyenge! ! !
Vacsora közben szó szerint rosszul éreztem magam. Még messziről is láttam, hogy rólam beszélnek, mutogatnak felém. . . A desszertet inkább máshol fogyasztottam el.
Ahogy látom, nem csak én vagyok ezen a véleményen.
Szörnyű 2016. június 9.a párjával járt itt
A külső alapján választottuk a helyet.....rossz döntés volt!
A felszolgálók hozzáállása minősíthetetlen!!
A felszolgált étel közepes alatti. A hús száraz, íztelen......pont mint aki kihozta!!!!!
Ha nagyon éhes valaki, csak akkor menjen be, de akkor is inkább menjen tovább.......van ott sok étterem
Gyenge 2016. március 30.a párjával járt itt
Férjemmel tértünk be vacsorázni este az étteremben. Szálláson kiemelten ajánlották az éttermet, kitűnő ételeivel, bőséges választékával. Belépésünkkor minek jöttetek ide tekintet után, sikerült egy olyan asztalt választanunk, ahol úgy tűnt a reggeli maradványai vannak az asztal alatt és a székeken.
Átlagos 2016. január 26.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás volt számunkra az étterem, hiszen alapjából véve híres és nagy neve van. Lassan az ilyenektől tartom távol magam. Megérkezésünkkor teltház volt, de így is 15 percet kellett várni, mire odajött volna hozzánk valaki. Picit drágának tartom az ételek árát a színvonalhoz képest, inkább otthoni jellegűek voltak, mint éttermi szint.
Átlagos 2015. november 17.a párjával járt itt
Az ételek finomak voltak. A személyzet próbált helyt állni de sok vendég volt. Az első estén vacsora és italfogyasztással volt a gond, amikor a számlát kihozták, hagytunk borra valót de a pincér ugy gondolta hogy neki több jár és kevesebbet adott vissza. Természetesen nem hagytam szó nélkül. Ez kellemetlenséget okozott. Utána már nem volt kedvünk bemenni.
2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem modern kialakítású, kerthelyiséggel és fagylaltozóval. Nyáron telt ház van, télen jellemzően csak a vendéglátóegység épületében működő szálloda vendégei látogatják. Az étlapon sokféle étel szerepel, amely jellegében inkább magyaros. Az adagok közepes méretűek, az árak inkább drágának minősítendők.
Gyenge 2015. május 16.barátokkal járt itt
Mikor megerkeztünk Visegrádra a helybeliek javaslatára választottuk a Sirály éttermet. Végtelen csalódás volt. . . Nekem sokat számít,hogy hogyan fogad a pincér. Az úr kihozta az itallapot és rögtön mondtuk, hogy kérnénk az étlapot is. A következő válasz érkezett: Ja! ? Roppant kevés választék. . .
Sirály Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév u. 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • bowling • csocsó • csoportokat szívesen fogad • élő zene • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
nemzetközi, gluténmentes, vegetáriánus