Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2014. augusztus 18.a párjával járt itt
A panoráma miatt választottuk, nem csalódtunk, csodálatos, megérte. A hotel kicsit szocreál, (műanyag falborítás a fürdőben, nem 4 csillag) de a lehetőségekhez képest próbálták a legjobbat kihozni belőle. A személyzet segítőkész, figyelmes. Az ételek finomak, a választék jó, de egyhangú (a 2 nap a reggeli teljesen ugyanaz volt.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
A Silvanus Hotel egy csodálatos hely, páratlan kilátással a Dunakanyarra, fellegvár, ahol úri kényelemben részesül a vendég. A superior szobák nagyon szépek és kényelmesek. A személyzet kedves és figyelmes, az ételek is rendkívül ízletesek voltak. Minden korosztálynak ajánlom.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
A Silvanus most sem okozott csalódást, mint ahogy korábban egyszer sem. A környezet és a panoráma egyedülálló. A személyzet hozzáállása példa értékű, a kiszolgálás nem hagy kívánnivaló maga után. A rend és a tisztaság is példa értékű. Biztos, hogy nem utoljára jártunk ott, és legközelebb már a gyermekeink is (6 és 3 évesek) velünk jöhetnek.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
Csodálatos Panoráma!Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, ahol négy napot töltöttünk augusztusban. A superior szobánk minden igényt kielégített. A személyzet udvarias, figyelmes. A wellness részleg káprázatos volt. És amit még meg kell említenem, mert nekünk nagyon bejött a Bobozás a söröző na meg a finom koktélok.
Kiváló 2014. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, ahol egy hetet töltöttünk augusztusban. A superior szobánk minden igényt kielégített. A személyzet udvarias, figyelmes. A wellness részleg káprázatos volt. És amit még meg kell említenem, mert nekünk nagyon bejött az a söröző: billiárd, teke, ping-pong, darts, csocsó, na meg a finom koktélok. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
2014. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Meglepetésként vittem oda a páromat. Neki nagyon tetszett minden, el volt ragadtatva (ahogy én is) a kilátástól. 2 dologgal nem voltam maradéktalanul elégedett. Az egyik a wellnesben hideg volt a viz, még a nagyobb jakuzziban is, a kisebben pedig szemet irritáló volt a klórgáz. A másik, az éttermi választék.
2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése fantasztikus, a személyzet szolgálatkész és kedves. Jó az ételválaszték és nekünk nagyon ízlettek az ételek. Rengeteg a gyerek, rájuk külön is gondolnak. A szálloda berendezésén és összhatásán látszik, hogy nem ma készült, ráférne hamarosan egy belső renoválás, emiatt az ár-érték arány gyengébb.
Kiváló 2014. augusztus 4.a párjával járt itt
Csodálatos a kilátás a szállodai szobából. A szoba átlagosan berendezett, de a szállodai hall berendezése nagyon tetszett a nyitott, működő kandallóval. A wellness részleg tökéletes volt, onnan is ráláttunk a Dunára. Az ételek változatosak finomak voltak, a személyzet kedves, udvarias. Figyelmesek, segítőkészek. Máskor is szívesen elmennék oda.
Kiváló 2014. augusztus 4.a párjával járt itt
Nem véletlen, hogy 2011 után ismét a Silvanus Hotelt választottuk. A korábbi jó tapasztalataink tovább erősödtek. A kitűnő konyha nagy ételválasztékkal, figyelmes, udvarias, kedves személyzet, minden igényt kielégítő szobák már eleve meghatározzák a vendég jó közérzetét.
Kiváló 2014. július 31.a párjával járt itt
Eddigi élményeim alapján (nemzetközi szinten) itt volt a legkedvesebb a személyzet. Úgy bánnak az emberrel, mintha, maga a király érkezett volna oda. Figyelmesek, segítőkészek, minden lényeges információt megkapunk már érkezéskor. A wellness részleg több, mint tökéletes (szauna, gőzfürdő, illatos kamra, sóbarlang és még sorolhatnám).
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Vendéglátás