Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2014. június 30.gyerekekkel járt itt
Rendkívül szép helyen épült a szálloda, figyelmes, kedves személyzettel, bőséges étel, ital kínálattal, kellemes wellnes szolgáltatásokkal minden korosztály, fiatalok, idősek, családosok, egyedülállók, párok, csapatok számára. Egyetlen zavaró dolgot tudok említeni, a szobánkban lévő kis tv, ami ráadásul folyton susogó hangot adott tvzés közben.
Kiváló 2014. június 23.a párjával járt itt
Sok szállodában voltunk már párommal, de most azért választottam ezt a helyet, hogy erkélyről gyönyörködhessünk a Dunakanyarban. A szálloda elhelyezkedése kiváló, mely adottságot még jobban kiemel a panoráma lift, amiből minden vendég csodálhatja a tájat. A személyzet rendkívül udvarias, segítőkész.
Kiváló 2014. június 21.családjával járt itt
Mindenkinek csak Ajánlani tudom ezt a festői szépségű kincset! Magyarország egyik (ha nem a) legszebb helyén fekszik. Másodszorra voltam itt, most először kisgyermekkel. Gyermekünk 9 hónapos, féltünk elindulni vele, de hamar kiderült, a félelmünk alaptalan volt! Utolsó nap foglaltuk át a szobánkat lakosztályra, illetve hosszabbítottunk is, szó nélkül megoldották!
Kiváló 2014. június 17.gyerekekkel járt itt
A Pünkösdi hétvégét töltöttük Önöknél. Az elismerés hangján tudunk szólni erről. Pazar kilátás, udvarias kiszolgálás, remek konyha, tiszta szobák - korrekt árakkal. 12 év óta járunk ide feltöltődni, teljes megelégedésünkre. Budapest zajától távol, tiszta levegő, madárcsicsergés fogadja az idelátogatókat. Színes programok közül lehet válogatni, sétákat tenni, kirándulni.
Kiváló 2014. június 14.a párjával járt itt
Először látogattunk el ide a párommal. Nagyon jól éreztük magukat ebbe a 3 napba. Minden tökéletes volt. Meseszép a kilátás. Nagyon kedvesek,segítőkészek. A társaság is jó volt. Az árak elfogadhatóak. Szerencsére mind a 3 nap jó időnk volt. Az ételek nagyon finomak,sok a választék. A koktélok isteniek. Biztosan újra ellátogatunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2014. június 8.családjával járt itt
Ismét itt üdültünk, most már 13-ik alkalommal. Most Anyukámmal voltunk itt kettesben néhány napra. Ami adott, az a csodálatos természet, a kilátás, amire a szálló szinte minden pontjáról rálátni. És ami ehhez hozzáadódik, a szálloda személyzete. Mindenki nagyon figyelmes, kedves készséges volt.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2014. június 6.gyerekekkel járt itt
Sokadszorra töltöttünk néhány napot Visegrádon. Nem véletlenül. A személyzet figyelmes, a kiszolgálás jó, az ételek finomak.
Évről évre fejlesztenek.
Most a két csemeténkkel pihentünk. A nagyobbik 13éves és a kicsi 2éves is nagyon jól érezte magát.
Sajnos nem volt jó időnk, de a wellnessben remekül szórakoztunk így is.
Nyáron még szeretnénk visszatérni!
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Csak pozitívumokat tudok említeni. A szálloda gyönyörű helyen fekszik és páratlan panoráma tárul elénk a Dunakanyarra. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. Az ételek is nagyon finomak és változatosak. A wellness részleg minden igényt kielégít,úszómedence, több jakuzzi és szauna áll rendelkezésre, mindemellett sokféle kikapcsolódási lehetőségre nyílik lehetőség pl: squash, bowling stb. Ajánlom mindenkinek, aki egy gyönyörű helyen akar kikapcsolódni.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2014. június 2.családjával járt itt
Egy nagyon kellemes családi hétvégét töltöttünk a Silvanvs-ban. A szálloda csodálatos adottságain túl, a Ház mindegyik munkatársának a figyelmessége, szolgálatkészsége, az ételek minősége, a tisztaság is hozzájárult ahhoz, hogy nagyon jól érezzük magunkat. Jó szívvel ajánlom mindenkinek:
grothman
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2014. május 22.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű helyen található. A Duna-kanyarra a kilátás egyszerüen csodálatos!!! A hotel nagyon szép, egyetlen hiányosságot a fittnes teremben találtunk. A wellness rész - szauna világ- nagyon tetszett! Udvarias és kedves kiszolgálásban volt részünk. Nagyon jól éreztük magunkat! Szuper volt!!!!