Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád

A Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Visegrád Visegrád - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Hotel Visegrád Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Visegrád Visegrád - Pünkösd (min. 3 éj)
2024.05.20-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Átlagos 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Augusztus közepén töltöttünk 2 éjszakát a hotelben. Hiába a kellemes programok, valamint a jó wellness, a szoba borzasztó volt. A padlószőnyegen hatalmas fekete koszfoltok. A csaptelepet alig lehetett mozgatni. Az ágy elviselhetetlenül nyekergett. A TV állványon vastagon állt a por.
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Májusban jártunk itt a párommal ès igazából már 3szor próbáltam ide helyett foglalni de mindig telt ház volt! Most végre sikerült de valahogy nem azt kaptuk amire számítottam! Igaz minden ugy nézz ki mint a kèpeken de a valóságban kisebb.
Átlagos 2014. december 29.a párjával járt itt
Karácsony után voltunk 1 éjszakát, utólag bántam(az időpontot), mert abszolút telt ház volt. Foglalásnál/ajánlatkérésnél gondolom ezért nem kérdezték, milyen szobát szeretnénk, tetőtérit kaptunk, ami kényelmes, tiszta volt nagy részt. (Ha lehetne választani, most már a másik szárnyban kérnék utólag, a 'superior' részben, amit annyira dicsérnek más kommentekben.
2024. május 13.a párjával járt itt
Nagyon tiszta minden, gyönyörű gondozott kert,sok és kényelmes napozó ágy. Személyzet nem közvetlen, mosolygós érdeklődést mutató! Egy étkezés utáni tányér le szedésnél az egészségére szó szerintem nagyon alap! Ugyanúgy mint a köszönés! A szálloda előtti forgalom nem a csendes nyugalmas pihenést biztosítja amit mi a legjobban sajnáltunk.
2024. április 12.a párjával járt itt
Nagyon kellemes a hotel, tetszett, hogy a Duna partján van. Gyönyörű a Borzsöny és a Pilis!
Kényelmesek a szobák, van elég pakolós hely. A fürdőszobában kifejezetten nagy a tuskabin, ami szuper volt. Nagyon tetszett, hogy sok fakultatív programot szerveztek. Remek és különleges volt a Reneszánsz étteremben a királyi lakoma. :)
2023. szeptember 12.a párjával járt itt
A szálloda és a környezete kellemes. Superior kétágyas szobát foglaltunk, amely szintén kellemes volt, de mivel mozgáskorlátozottak részére kialakított szobát kaptunk, kissé meglepődtünk és a fürdőszobája meglehetősen rideg volt. A wellness részlegen szinte új finn szaunák találhatóak (egy 60-70 és egy 90 C fok körüli).
2023. február 8.barátokkal járt itt
Rokoni társasággal voltunk ,az első esti rendezvény kiváló volt . Jó ötletnek találtuk a zenész rendezvényt. Részünkre szórakoztató volt. Másnap megszerettük volna nézni a várat, azonban nem volt nyitva. Jó volna a tájékoztatást jobban publikálni, de lehet, hogy mink voltunk figyelmetlenek. Összeségében jól éreztük magunkat. Már másodszor voltunk ezen szálloda csoportnál, 2 éven belül.
2022. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Szobák tiszták, wellnes részleg jó. Az ételek finomak, változatosak,különlegesek. Mindenki tudott a fogára valót találni.
Jól szervezett programok Lovagi torna+Királyi lakoma nagyon tetszett.
Wellnesz részen a jakuzzira ráférne egy kis felújítás.
Az étkezésnél ami nem tetszett, hogy a rántotta az szinte teljesen folyós állapotban volt, egyszer sem tudtunk belőle enni.
2022. április 23.a párjával járt itt
A szobánkba elromlott a légkondicionálás ami miatt nem tudtunk éjszaka pihenni,mert nagyon zavaró volt! ( hangos vízcsobogás hallatszott az előtérből) Reggel szóltunk a recepción ahol azt mondták tudnak róla és várják a szerelőt, de sajnos csak a következő reggelre sikerült megjavítani. Ezt leszámítva jól éreztük magunkat!
2022. február 18.a párjával járt itt
Az önkiszolgálós étteremben nem igazán volt a vacsoránál olyan, ami megfelelt volna az ízlésünknek, csak egy olyan étel volt, ami igen, a rántott sajt, de ez sem vészes probléma, mert az finom volt, viszont a Reneszánsz éttermes program nagyon jó volt, a reggeli is nagyon jó volt, a wellness részleg is jó, főleg az, hogy este 11-ig nyitva van, ami problémásabb, hogy a wifi nem igazán akart betölteni, a bowling a kiskátyánkon, amit kaptunk a szoba belépőkárytához, ott az van írva, hogy a bowling 3000 ft/óra, ehhez képest távozáskor láttuk, hogy a recepción 4000ft/óra van feltüntetve, ami így erősen megtévesztő, de nem akartunk problémázni azon a 2 ezer forinton, amit így pluszban kellett fizetnünk, illetve, hogy egy alkalommal zuhanyzás közben elállt a víz több percre.
Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév utca 15
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád