Hotel Karos Spa Zalakaros ★★★★

Hotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros bemutatkozása

A Zalakaros szívében "édenkerti" környezetben fekvő Hotel Karos Spa wellness- és gyógyszálloda 221 exkluzív felszereltségű szobaegységgel, és a legkülönbözőbb ajánlatokkal várja a kis és nagy-családokat, valamint az egyedülállókat egyaránt.

A Hotel Karos Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás (min. 2 éj)
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Nyári vakáció (1 éjtől)
Nyári vakáció (1 éjtől)
07.15-08.20.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Napi ár (min. 1 éj)
Napi ár
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Hotel Karos Spa Zalakaros vélemények

Átlagos 2013. október 29.családjával járt itt
Többször voltam a családdal, mert mindenben szinvonalas volt. Legutóbb április 19. 4 éjszakára mentük és csalódással tapasztaltuk hogy a szálloda nem a régi. A medencébe kitetovált vendégek ugrálhattak és senki nem szólt nekik. Reggelinél nem volt elég asztal, várni kellett. Soha többet nem megyünk!
Kiváló 2013. október 20.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártunk a szállodában, és idén is nagyon jól éreztük magunkat! Amin egy kicsit elcsodálkoztunk a párommal, hogy 2012-ben mintha igényesebbnek tűnt volna a szálloda. Ezen azt értem, hogy a szobákra, a folyosóra és az étteremre ráférne már egy kiadós festés, apróbb javítások!
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy másodszorra is minket választottak. Természetesen a színvonalas ellátás és az igényesség megtartása elsődleges szempont számunkra, így nagyon reméljük, hogy következő látogatásuk alkalmával elégedetten távoznak a Hotel Karos Spa-ból!
2013. október 28., Hotel Karos Spa, Hotel Karos Spa
Kiváló 2013. október 16.családjával járt itt
Többször jártunk már a Karos Spa szállodában, nagyon színvonalas szálláshelynek tartom, kellemes környezetben. Sok az osztrák és orosz szállóvendég, köztük is sok a visszatérő, legalábbis ahogy beszélgettünk velük. A szobák tiszták, a wellness részleg nagyon jó, itt mindenki megtalálja a kedvére valót.
Gyenge 2013. október 11.gyerekekkel járt itt
Tavaly, az őszi szünetben töltöttünk el néhány napot a családdal. Az apartman kissé szűkös volt, a kihúzható kanapé a kempingágyakhoz hasonló, borzasztóan kényelmetlen és hangos. Az egész szálloda túlzsúfolt volt, ami érthető, mert kiemelt időszak. Épp csak az egyéb szolgáltatások kapacitása nem igazodik a férőhelyekhez.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 8.családjával járt itt
Igazi kikapcsolódás volt az itt töltött néhány nap. Nagyon tetszett a wellness részleg, lehet választani, kinek mihez van kedve. Nagyon tetszett a szabadtéri medence. A személyzet kedves, bár látszik, kissé leterheltek, az ételek választéka megfelelő és ízletes, maga a város hangulatos. A szoba tiszta és a parkolással sem volt gond. Köszönjük.
2013. október 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a játszóház, amiben egy nagyon kedves óvónéni vigyázott a gyerekekre. Az én kisfiam többet akart ott lenni mint a vízben. Mi tavasszal voltunk, így a kinti medencéket nem próbálhattuk ki. A benti medence lehetett volna melegebb is. A gyógyvizű medence jó meleg, de nagyon el van szeparálva, ha belementünk akkor a gyerekeket nem láttuk.
2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Összességében,jól éreztük magunkat. Megjegyezzük, hogy a szobán már látszanak az elhasználódás jelei, pl. a TV irányító nehezen kezelhető (nagyon erős nyomásra is alig működött), a tapéta a fürdőben több helyen elválik, a fürdőkád környékén ismeretlen szürkés fekete foltok láthatók, a wc nyomógombot nehezen lehet kezelni, a szabadtéri medencében algás lerakódást láttunk. Fáztunk a szobában és további takarót kértünk és kaptunk.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleménynyilvánítását. Természetesen az a célunk, hogy szobáink elnyerjék vendégeink tetszését, ennek érdekében az idei évben a kanapéágyaink megújítása történik. A jövőbeni fejlesztések ütemezésénél pedig az Ön véleményét is figyelembe fogjuk venni.
2013. szeptember 27., Hotel Karos Spa, Hotel Karos Spa
Gyenge 2013. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Az 1. nap 4 órát kellett várnunk fürdőköpenyekre,az élménymedence vize és a fürdőrészleg levegője hűvös. 2. nap nem volt takarítás,csak a telefonos kérésünkre. A gyerekek ágya amin feküdtek olyan hullámos,hogy a fejük lógott,mert a párnaféleség amit kaptak sem segített rajta. A zuhanykabin penészes. És még sorolhatnám. Ennyi pénzért egyáltalán nem ezt vártuk.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Vendégünk! Az Ön véleménye fontos számunkra, ezért a részlegek felé továbbítani fogjuk észrevételeit.
2013. szeptember 17., Hotel Karos Spa, Hotel Karos Spa
Kiváló 2013. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon tetszett! Szép volt a szálloda, kényelmes a szoba, udvarias a személyzet, finom ételeket kínáltak nagy választékban. Tetszett nekünk, hogy minden igényt kielégítő wellness részleggel rendelkezik a szálloda, így nem is mentünk el a zalakarosi fürdőbe, hanem ott maradtunk a szállodában, és ott töltöttük ezt a pár napot.
Kedves Valéria!
Köszönjük a kedves szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és kellemesen telt a családi pihenésük. Reméljük a közeljövőben viszont láthatjuk Önöket újra!
Üdvözlettel:
Hotel Karos Spa Management
2013. szeptember 11., Hotel Karos Spa, Hotel Karos Spa
Kiváló 2013. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Mi 13 éves gyermekünkkel töltöttünk egy hétvégét itt. Nagyon jól éreztük magunkat,szívélyes fogadtatás,udvarias,barátságos kiszolgálás,és nem utolsó sorban a bő, választékos, nagyon finom ételek. Reggel is és a vacsoránál is,ami nagyon tetszett,hogy mindennap rengeteg gyümölcsből lehetett választani.
Hotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - KörnyékHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kert
Hotel Karos Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosAlma u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád