Vadász Étterem-Söröző Bajna

2024.08.01-ig
Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát

Vadász Étterem-Söröző Bajna vélemények

Gyenge 2019. november 4.egyedül járt itt
Kocsma: Többször jártam már itt, mindig kedves és aranyos pultosokkal találkoztam! Velük nem is volt gond! Szívesen fogadták az új ismeretlen embereket, segítettek hogy a környéken hova érdemes elmenni kirándulni, mit érdemes megnézni mit nem! De a mai nap folyamán sajnos valami olyan dologra lettem figyelmes amit nehéz elfelejteni és szó nélkül hagyni!
2055
Átlagos 2019. szeptember 19.egyedül járt itt
Bajna. . . nem biztos, de lehet, hogy életemben nem jártam még itt. Keressünk központot vagy valami főteret, ott talán valami lesz. És lett is! Egy nagyon bevásárló szépen rendezett, kulturált parkolójába beállva, éppen szemben az ivóval, be is tévedtem.
Vadász Étterem-Söröző Bajna - BelsőVadász Étterem-Söröző Bajna - BelsőVadász Étterem-Söröző Bajna - Külső kép
Kiváló 2019. szeptember 16.barátokkal járt itt
Kis falusi nyugodt hely, vicces, kedves, vidám emberekkel teli.
Jó árak.
Kifogásolhatatlan finom ételek.
Átlagos 2019. június 25.egyedül járt itt
A falusi élet egyik fontos központja a kocsma. Vélhetően Bajnán is igaz ez az állítás. Bajna kicsi falu, ki tudja, eljutottam volna-e ide, ha a gpsként használt google-maps nem erre terel a Buda-Esztergom vonalon. A Vadász söröző egyszerű hely, szerény választékkal. Van csocsó és darts, továbbá tévé is, melyről szívesen lemondtam volna, mivel be volt kapcsolva.
Vadász Étterem-Söröző Bajna - Külső képVadász Étterem-Söröző Bajna - Étel/italVadász Étterem-Söröző Bajna - Belső