Dombori strand Fadd

Dombori strand Fadd
Dombori strand FaddDombori strand Fadd

Duna Hotel Paks - Napi árak reggelis ellátással
Duna Hotel Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya

Dombori strand Fadd vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 8.a párjával járt itt
A Duna holtágán lett kialakítva ez a strand, mely a szép tavaszi időben is vonzotta a pihenni vágyókat. Többen sétáltak a parton, napoztak vagy csak elmerengtek a padokon és nézték a meg-megcsillanó vizet.
Dombori strand Fadd - EgyébDombori strand Fadd - EgyébDombori strand Fadd - Egyéb