Rimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse

4,8
a 19 lajosmizsei étterem közül
cukrászda
Rimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse
Rimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon LajosmizseRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
Granada Hotel Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Rimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2020. szeptember 7.egyedül járt itt
A Rimóczy Art csokiszalonba jól esett betérni. Kiváló csokoládék várják itt az érdeklődőket egy jó ízléssel berendezett pöttöm kis boltban. A kiszolgálás kedves, az árak nem vészesek. Jómagam táblás kézműves csokiból vettem két szabálytalan darabot, a chilisből és egy aszalt gyümölcsösből.
Rimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - BelsőRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Külső képRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Külső képRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Egyéb
Kiváló 2018. január 1., kollégákkal járt itt
A Bazilikánál megrendezett Éves napok rendezvényen találkoztam velük, az egyik kiállítóként vettek részt, standjuk a Bazilika bejáratának jobb oldalán volt. Kézműves csokoládé különlegességeket és tortákat készítenek. A grillázskészítés specialistáinak számítanak, több féléből lehetett kóstolni, illetve kisebb csomagokban vásárolni ebből a finomságból.
Rimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Külső képRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Étel/italRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - EgyébRimóczi-Art Csokoládé Grillázs Szalon Lajosmizse - Egyéb