kicsim: Ez egy remek hely!! - Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse

Ez egy remek hely!!

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 10. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mindennel megvoltunk elégedve. Szoba (108-as) tágas, szépen berendezve, az ágy és matrac kényelmes. Az ellátás kiváló, svédasztalos reggeli és ebéd finom. A kiszolgálás remek, gyors és mindent megtettek a vendégért. A belső wellness minden igényt kielégít( a külső medencéket sajnos nem tudtuk használni az időjárás miatt). Biztosítottak szaunalepedőt és törölközőt. Nem volt olyan kérés vagy kérdés amit nem teljesítettek . Szép, kellemes és felejthetetlen Húsvéti hétvégét töltöttünk ott. Mindenkinek ajánlom!!

Tisztelettel:Szombathelyiné Kokovai Edit

Szeretnéd követni kicsim felhasználót?    Igen

Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse
6050 Lajosmizse
Alsólajos 47/B

Vélemények kicsim felhasználótól

2019. március 14.
Nagyon jó volt sőt kiváló! Mindennel meg voltunk elégedve. Standard franciaágyas szobát kértünk, de helyette lakosztályt kaptunk, jakuzzival. A környezet szép és a parkban a fák alatt jókat lehet sétálni. Kúria tiszta, a személyzet kedves és udvarias. A reggelik és a vacsorák finomak. Talán...