kicsim szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg kicsim értékeléseit!

Olvasd el kicsim szállás értékeléseit!

Még vissza megyünk!! -

Batthyány Kúria Zalacsány

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Nagyon jó volt sőt kiváló! Mindennel meg voltunk elégedve. Standard franciaágyas szobát kértünk, de helyette lakosztályt kaptunk, jakuzzival. A környezet szép és a parkban a fák alatt jókat lehet sétálni. Kúria tiszta, a személyzet kedves és udvarias. A reggelik és a vacsorák finomak. Talán csak annyi , hogy itt is lehetne wellness .
Tökéletes tavasz! -

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 18.
2014. márciusában jártunk itt a párommal 4 napot. Hotel kívülről "szocreál" , de belülről megfelelő. Érkezésünkkor még folyt a felújítás, egy kicsit zavart. A szoba tiszta, tágas és kényelmes. Törölközőt és köpenyt biztosítottak,külön wellness részleghez, külön a szobához. Félpanziós ellátás finom és bőséges. Igaz, hogy kicsi a wellness részleg de jól éreztük magunkat.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Idén augusztusban jártunk itt a párommal! Szép környezetben található a hotel. Hatalmas fák között, csendes, nyugodt helyen. Szobák klimatizált, tiszták és kényelmesek. Az ételek finomak, de este 8 óra körül vacsoránál a választék már "fogyóban" volt. Szolgáltatás és a személyzet kiváló.
Csak az a benzinkút nem lenne ott! -

Panoráma Wellness Hotel Békéscsaba

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 15.
Üdv.! Én és a párom 3nap/2éjszakát voltunk ott. Mindennel meg voltunk elégedve kivéve, hogy a hotel egy benzinkút háta mögött van. De aránylag csendes volt!! Az ételek finomak és a szoba nagyon tágas és tiszta volt. Igaz a wellnessért fizetni kelet, de csak ketten voltunk bent és senki más! Üdv.!
2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 10. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mindennel megvoltunk elégedve. Szoba (108-as) tágas, szépen berendezve, az ágy és matrac kényelmes. Az ellátás kiváló, svédasztalos reggeli és ebéd finom. A kiszolgálás remek, gyors és mindent megtettek a vendégért. A belső wellness minden igényt kielégít( a külső medencéket sajnos nem tudtuk használni az időjárás miatt). Biztosítottak szaunalepedőt és törölközőt.