vándormadár: Elsőrangú wellness - Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse

Elsőrangú wellness

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 6.
Egy hétvégét töltöttünk ebben a hotelben a párommal.Kényelmes parkoló, és annak ellenére, hogy főút mellett van a hotel, mégsem volt egy kicsit sem zajos. Nagyon jól éreztük magunkat. Szép tiszta,kényelmes, ízléses szoba, bár a televízió egy kicsit lehetne nagyobb. Kellemes, segítőkész alkalmazottak, és minden igényt kielégítő wellness részleg. Külön kiemelném, hogy a nap bármely szakaszában mentünk, mindig nyugodtan zavartalanul használhattuk a jakuzzit és a szaunákat is! A reggeli is finom, bőséges volt. Kellemes sétákat tettünk a környéken. Köszönjük a szép hétvégét.

Étkezés:

Elsőrangú wellness - Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse
Elsőrangú wellness - Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse

Szeretnéd követni vándormadár felhasználót?    Igen

2016. november 24. - Liza Aqua & Conference Hotel válasza vándormadár értékelésére:
Nagyon szépen köszönjük pozitív értékelését! Sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
Liza Aqua & Conference Hotel, igazgató
Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse