La Via Étterem Monor
2200 Monor, Ország út 11.

La Via Étterem Monor a térképen

Szállások Monor városában
Wellness csomagok Monor városában

La Via Étterem Monor vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Kedves, tökéletes kiszolgálás, az ételek nagyon finomak, nagyok az adagok. Az étterem tiszta és igényes, igazi olasz hangulattal. Olasz rádióállomással a háttérben. A tésztaválaszték bőséges, . Biztosan betérünk, ha arra járunk. Bár december lévén a kerthelyiségbe nem tudtuk kijutni, de tágasnak tűnik, nyáron visszatérünk.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
A étterem nagyon jó hangulatú. Kerthelyiségük is van nagy udvarral. A családdal betérő vendégekre gondolván a hátsó részben van egy kis mini játszótér. A háttérből olasz slágerek szólnak ami egy jó alaphangulatot kölcsönöz a helynek. Bár egy pizzáért tértünk be, meglepődve tapasztaltuk hogy milyen sok tésztás étel található az étlapon.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi olasz hangulat várja a betérő vendégeket! (még a rádióból is olasz adó szól!)
Nagyon szép, tiszta és igényes étterem, a kerthelyiség pedig szuper hangulatos! Megfelelő választék az étlapon, különleges fogások is. Az ár középkategória, véleményem szerint megfelelő, mert minőséget kapunk érte. Külön ajánlom a lasagne-t, nagyon értik a módját!

Legnépszerűbb csomagok Monoron és környékén
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással
2021.03.05. - 2021.12.23.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.918 - 51.948,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.

Szállodák Monor környékén
Hotel Aquarell Monor
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással (min. 2 éj)

La Via Étterem MonorX