gyerekek: Ballagáskor visszatérve - Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor értékelése
1. helyezett a 10 monori étterem közül

Ballagáskor visszatérve

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Tavaly nyáron már írtam erről a helyről egy kis szösszenetet, és most hogy újra kilátogattunk ide, megint nagy kedvel teszem ezt. Fiam ballagására foglaltunk helyet, 20 fő részére. A főpincér úr nagyon kedvesen visszahívott, és közölte, hogy két esküvő, egy másik ballagás, és a saját vendégek mellett szeretettel várnak Bennünket. Mosolyogva kísértek az asztalhoz, kedvesen megkérdezték mikor és hogy szolgálják fel a bőséges és nagyon finom ebédet. Majd a végén felszolgálták a tortákat is, amit az ünnepelt kérésére egy helyi cukrászdából vittünk. A leves nagyon finom volt, és jó melegen került az asztalunkra. A kétszemélyes tányérok pedig dugig voltak finom friss sültekkel. Az ár érték arány teljesen rendben volt, az italfogyasztást is beleértve. Az egész családdal nagyon jól éreztük magunkat ez alatt a pár óra alatt, és elégedetten távoztunk. Továbbra is ajánlom Mindenki figyelmébe, mert a hely nagyon barátságos, és egy vidám elégedett vendég érzését kívánom hogy átéljék. Érezzék jól Magukat! Üdvözlettel

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni gyerekek felhasználót?    Igen

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor
2200 Monor
Hegyessy tanya 3.

2019. augusztus 7.
Nagyon jó a helyszín, kis tavacska szürke gémmel, teknősök, vadkacsák, lovak. A konyha nagyon jó, az ételadagok hatalmasak. Kedves a személyzet, minden rendben volt.

2018. december 1.
Többször jártunk már ebben a szép környezetben lévő étteremben. Van itt minden mi szem-szájnak ingere. A finom és bőséges kaják mellé a hattyúkkal teli tó és a lovas park külön élmény. A személyzet barátságos, szolgálatkész. Az étterem és a hotel gyüjteménye is figyelemre méltó. A...