Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor
2200 Monor, Hegyessy tanya 3.

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor a térképen

2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Pilsner Urquell

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor bemutatkozása

Kellemes vidéki környezetben elhelyezkedő, hangulatos Albion Éttermünkben és a hozzá tartozó fedett teraszon 200 vendéget tudunk minden igényt kielégítő konyhával, helyi specialitásokkal, házias ízekkel, búbos kemencében és szabadtéri forgatógrillen vagy bográcsban készült finomságokkal kiszolgálni.

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor képei

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már ebben a szép környezetben lévő étteremben. Van itt minden mi szem-szájnak ingere. A finom és bőséges kaják mellé a hattyúkkal teli tó és a lovas park külön élmény. A személyzet barátságos, szolgálatkész. Az étterem és a hotel gyüjteménye is figyelemre méltó. A gyerekeknek is nagyon tetszett minden.

gyerekek TOP szállásértékelő
2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Tavaly nyáron már írtam erről a helyről egy kis szösszenetet, és most hogy újra kilátogattunk ide, megint nagy kedvel teszem ezt. Fiam ballagására foglaltunk helyet, 20 fő részére. A főpincér úr nagyon kedvesen visszahívott, és közölte, hogy két esküvő, egy másik ballagás, és a saját vendégek mellett szeretettel várnak Bennünket.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Csodás környezet, fantasztikus latnivalók a régmúlt időkből! A szemelyzet figyelmes és kedves.Az ételekre szerintem keresve sem lehet kifogást talalni! Aki oda latogat, biztosan elégedetten távozik!

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
A hotel étterme egy gasztronómiai menyország!Az ételek frissek bőségesek,a felszolgálók segítőkészek türelmesek.Ilyen jókat rég ettünk mint amit a három itt töltött nap alatt.Ár érték is rendben van.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször töltöttünk el már felejthetetlen napot ebben a csodás környezetben lévő étteremben. Legutóbb is családdal ünnepeltünk együtt születésnapot. Igazi vendégszerető fogadtatásban volt részünk. Hangulatos berendezésű étteremben, fantasztikus ízkavalkád fogadott bennünket. Házias ízekkel kényeztettek el. Még tortával is meglepték az ünnepeltet.

Legnépszerűbb csomagok Monoron és környékén
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 12.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, fitnesz gépek és TRX terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.09.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.28.
Hotel Aquarell
Cegléd
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.

Szállodák Monor környékén
Hotel Aquarell Monor
Libra Hotel Monor
Aquarell hétköznapok (1 éjtől)
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi árak

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem MonorX