Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor

a 23 monori étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor
Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem MonorNyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor bemutatkozása

Kellemes vidéki környezetben elhelyezkedő, hangulatos Albion Éttermünkben és a hozzá tartozó fedett teraszon 200 vendéget tudunk minden igényt kielégítő konyhával, helyi specialitásokkal, házias ízekkel, búbos kemencében és szabadtéri forgatógrillen vagy bográcsban készült finomságokkal kiszolgálni.

Nyerges Hotel Termál Monor - Napi ár félpanzióval
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor vélemények

Kiváló 2019. augusztus 7.családjával járt itt
Nagyon jó a helyszín, kis tavacska szürke gémmel, teknősök, vadkacsák, lovak. A konyha nagyon jó, az ételadagok hatalmasak. Kedves a személyzet, minden rendben volt.
Kiváló 2018. december 1.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már ebben a szép környezetben lévő étteremben. Van itt minden mi szem-szájnak ingere. A finom és bőséges kaják mellé a hattyúkkal teli tó és a lovas park külön élmény. A személyzet barátságos, szolgálatkész. Az étterem és a hotel gyüjteménye is figyelemre méltó. A gyerekeknek is nagyon tetszett minden.
Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - BelsőNyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - Étel/italNyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - Étel/italNyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - Étel/italNyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - Étel/italNyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 19.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron már írtam erről a helyről egy kis szösszenetet, és most hogy újra kilátogattunk ide, megint nagy kedvel teszem ezt. Fiam ballagására foglaltunk helyet, 20 fő részére. A főpincér úr nagyon kedvesen visszahívott, és közölte, hogy két esküvő, egy másik ballagás, és a saját vendégek mellett szeretettel várnak Bennünket.
Kiváló 2018. január 10.egyedül járt itt
Csodás környezet, fantasztikus latnivalók a régmúlt időkből! A szemelyzet figyelmes és kedves.Az ételekre szerintem keresve sem lehet kifogást talalni! Aki oda latogat, biztosan elégedetten távozik!
Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - BelsőNyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - BelsőNyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - Belső
Kiváló 2017. április 23.gyerekekkel járt itt
A hotel étterme egy gasztronómiai menyország!Az ételek frissek bőségesek,a felszolgálók segítőkészek türelmesek.Ilyen jókat rég ettünk mint amit a három itt töltött nap alatt.Ár érték is rendben van.
Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor - Étel/ital
Kiváló 2014. május 19.családjával járt itt
Többször töltöttünk el már felejthetetlen napot ebben a csodás környezetben lévő étteremben. Legutóbb is családdal ünnepeltünk együtt születésnapot. Igazi vendégszerető fogadtatásban volt részünk. Hangulatos berendezésű étteremben, fantasztikus ízkavalkád fogadott bennünket. Házias ízekkel kényeztettek el.
Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor a térképen
2200 MonorHegyessy tanya 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi