Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor
2200 Monor, Hegyessy tanya 3.

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor a térképen

2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Pilsner Urquell

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor bemutatkozása

Kellemes vidéki környezetben elhelyezkedő, hangulatos Albion Éttermünkben és a hozzá tartozó fedett teraszon 200 vendéget tudunk minden igényt kielégítő konyhával, helyi specialitásokkal, házias ízekkel, búbos kemencében és szabadtéri forgatógrillen vagy bográcsban készült finomságokkal kiszolgálni.

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor képei

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem Monor vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már ebben a szép környezetben lévő étteremben. Van itt minden mi szem-szájnak ingere. A finom és bőséges kaják mellé a hattyúkkal teli tó és a lovas park külön élmény. A személyzet barátságos, szolgálatkész. Az étterem és a hotel gyüjteménye is figyelemre méltó. A gyerekeknek is nagyon tetszett minden.

gyerekek TOP szállásértékelő
2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Tavaly nyáron már írtam erről a helyről egy kis szösszenetet, és most hogy újra kilátogattunk ide, megint nagy kedvel teszem ezt. Fiam ballagására foglaltunk helyet, 20 fő részére. A főpincér úr nagyon kedvesen visszahívott, és közölte, hogy két esküvő, egy másik ballagás, és a saját vendégek mellett szeretettel várnak Bennünket.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Csodás környezet, fantasztikus latnivalók a régmúlt időkből! A szemelyzet figyelmes és kedves.Az ételekre szerintem keresve sem lehet kifogást talalni! Aki oda latogat, biztosan elégedetten távozik!

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
A hotel étterme egy gasztronómiai menyország!Az ételek frissek bőségesek,a felszolgálók segítőkészek türelmesek.Ilyen jókat rég ettünk mint amit a három itt töltött nap alatt.Ár érték is rendben van.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször töltöttünk el már felejthetetlen napot ebben a csodás környezetben lévő étteremben. Legutóbb is családdal ünnepeltünk együtt születésnapot. Igazi vendégszerető fogadtatásban volt részünk. Hangulatos berendezésű étteremben, fantasztikus ízkavalkád fogadott bennünket. Házias ízekkel kényeztettek el. Még tortával is meglepték az ünnepeltet.

Legnépszerűbb csomagok Monoron és környékén
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 11.154 - 13.056,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2019.07.21. - 2020.07.21.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.950 - 26.350,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.08.02.
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék 1 üveg itallal, gyertya bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.27. - 2019.12.20.

Szállodák Monor környékén
Libra Hotel Monor
Hotel Aquarell Monor
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Monor
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)

Nyerges Hotel Termál - Albion Étterem MonorX