városi Szobor közül
Szobor

Ulmer Schachtel Vállaj bemutatkozása

A szatmári svábok betelepítésének 300. évfordulójának alkalmából, 2012 májusában helyezték el a település központjában az Antal Dechandt által megformált, csíkozott oldalú csónak kicsinyített mását. Az eredetileg Ulmer Schactelnak nevezett csónakot magyarul ulmi dereglye néven emlegetik.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor

Ulmer Schachtel Vállaj vélemények

2082
Érdekes 2023. január 31.a párjával járt itt
Ez csak egy kis utólagos pótlás, láttam, hogy mások is ideidézték koraifjúságukat, hát én is visszanyúlnék a nyárba, mert ott voltam ugyan, megszemléltem, megcsodáltam, le is fényképeztem, de őszintén szólva fogalmam sem volt, hogy mi az. Mi a fene ez a hajó, távol minden vizektől?
Ulmer Schachtel Vállaj - Külső képUlmer Schachtel Vállaj - Külső kép