Szent Móric kápolna Abádszalók

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Szent Móric kápolna Abádszalók vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1067 feltöltött kép
Érdekes 2024. március 25.a párjával járt itt
A Nagykunság egyik legszebb pusztai kápolnájának szokás mondani a Kunhegyes és Abádszalók közötti Szent Móric kápolnát. Mi évek óta szerettünk volna felmenni ehhez a szántóföldek semmijének közepén álló, messziről is szépnek mutatkozó épülethez, és most sikerült a kis kápolna megtekintését hozzákapcsolni egy másik programunkhoz.
Szent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - EgyébSzent Móric kápolna Abádszalók - Egyéb