Denevér Bisztró Abaliget

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Denevér Bisztró Abaliget vélemények

Kiváló 2023. április 26.a párjával járt itt
Még tavaly Augusztusban párommal kirándultunk a barlangban, a csónakázó tó és a barlang mellet van ez a hely közvetlenül az erdő szélén. Voltunk itt már évekkel ez előtt is de most szemmel láthatóan megváltozott a hely, minden fel van újítva, és be lehet látni a konyhába is, teljesen újnak és tisztának tűnt minden.
Gyenge 2022. február 15.a párjával járt itt
Férjemmel látogattuk meg Abaligetet a látnivalók miatt. Megéheztünk, így ezt a helyet választottuk egy kis pihenésre. Kívülről szebb, de utána jön a feketeleves. A pultnál tudsz rendelni, majd ha elkészült, szólnak. Klasszik büfé jellegű, nem mondhatom bisztrónak. Kávét ittunk és hamburgert ettünk.
Kiváló 2021. november 19.gyerekekkel járt itt
A csülkös pacalt kóstoltuk, az rendben volt, főtt burgonyával volt tálalva. A gyerekek nutellás palacsintája felettébb jól nézett ki, azt mondták nagyon fincsi. Meleg teát ittak, és forró csokit, mi a nejemmel pedig kávéztunk, ami ugyancsak rendben volt. Később vettem észre, hogy a likeolásért lehetett volna ingyen kávét kapi.
Átlagos 2021. október 29.a párjával járt itt
A denevérek már amikor nem alszanak a közeli barlangban laknak, biztosan ezért kapta a nevet a vendéglátóhely. Első látásra inkább strandi-mindenes üzletnek néz ki, csak beljebb lehet észre venni, hogy bisztró is. A választék elég bőséges, de mi inkább csak a kávénál maradtunk, ami elég jó volt. Vannak ülőhelyek a fedett teraszon, és kint is. A kiszolgálás jó, az árak közepesek.
Denevér Bisztró Abaliget - BelsőDenevér Bisztró Abaliget - BelsőDenevér Bisztró Abaliget - Étel/ital