OrszágotJáró

OrszágotJáró adatlapja

Magyarországot járom és megismerem. Nagyon szeretek kirándulni, fotózni. Ha időm engedi, első a barangolás.
Egyedül vagy családdal utazom. Ha tehetem/tehetjük, akkor meglátogatjuk az éttermeket, cukrászdákat. Szeretem a helyi specialitásokat. Mindenem a kávé.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gyorsbüfé-guru  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője
Regisztráció2022.02.07
Utoljára itt2023.05.31

Átlagos 2022. február 15.gyerekekkel járt itt
Szállásadónk ajánlotta ezt a helyet, mondván családias hangulatú, olcsó, de nagy adag ételek várnak ránk, így kipróbáltuk a családdal. Messziről jöttünk, ezért a helyet korábban még nem ismertem és az értékelésekből, valamint az ajánlásból kiindulva bátran választottuk ezt a helyet. Beléptünk az ajtón, leültünk egy asztalhoz és vártunk.
Gyenge 2022. február 15.a párjával járt itt
Férjemmel látogattuk meg Abaligetet a látnivalók miatt. Megéheztünk, így ezt a helyet választottuk egy kis pihenésre. Kívülről szebb, de utána jön a feketeleves. A pultnál tudsz rendelni, majd ha elkészült, szólnak. Klasszik büfé jellegű, nem mondhatom bisztrónak. Kávét ittunk és hamburgert ettünk.
Kihagyhatatlan 2022. február 7.a párjával járt itt
Csodás hely, amit mindenkinek érdemes megnézni. Kilátás szép, a tárlat változatos. A felső szinten hatalmas terepasztal van. Mi ősszel voltunk, akkor kevesebben voltak, ami nem is volt baj.