Cseppkő Panzió Abaliget

Cseppkő Panzió Abaliget értékelése:

1. helyezett a 3 abaligeti szállás közül
142. helyezett Dél Dunántúlon - 494 szállás közül

Cseppkő Panzió Abaliget bemutatkozása

Panziónk a Mecsek völgyében,két kis tó és a cseppkőbarlang szomszédságában helyezkedik el.
20fő elhelyezésére alkalmas 7 szoba 2-3-4 ágyasak,nagy közösségi térrel zárt parkolóval,szabadtéri
terasz,grill ,bográcsolóhely teszi otthonossá.
...Tovább >>
terasz,grill ,bográcsolóhely teszi otthonossá.
A horgászok kiváló paradicsoma( csend,béke és hal),a településről számtalan turaútvonal indul.
Pécs közelsége a kultúrprogramok kedvelőit marasztalják itt.
A szomszédos településeken is van fürdésre alkalmas hideg ill.melegvízes lehetőség.
A Mecsek természeti és épitett szépségei és szorakozási lehetőségei teszik tartalmassá az itttartózkodást.

Cseppkő Panzió Abaliget képei

Cseppkő Panzió  Abaliget

Cseppkő Panzió Abaliget vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
Elfelejtette közölni a tulajdonos, hogy télen semmi nincs a faluban. Az abaligeti vasutállomás 6 km. re van a falutól és még tábla sem jelzi, hogy jobbra vagy balra van. 1,2 óra gyaloglás után értük el a falut, ahol sem bolt, se presszo vagy étterem nincs. Buszjárat csak reggel és este. Már ekkor kétségbe estünk, hogy lehet innen messzebbre kirándulni.
Válasz az értékelésre - 2016. november 15.
Tisztelt Vendég !
Nagyon sajnálom ,hogy rossz szájízzel távozott Abaligetről ,de minden hirdetésemben leírom az ingyen tranzfert az állomásról,az meg ,hogy félpanzióval hirdetek soha és sehol nem olvashatta,mivel nincs éttermem. Azt meg ,hogy ide nyugdíjasok járnak még a feltételezését is kikérem magamnak .
Rack Mária, tulajdonos

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
1. A panzió kutyabarát szálláshelyként is hirdeti magát, de én csak annak ajánlanám, akinek néma kisállata van, mert 10 perc után megállapitották, hogy hangos, mindenhova vigyem magammal és amig kipakoltunk, kiengedte a kutyánkat az előtérbe, mert ugy sajnálta, hogy ennyire ugat. . .
Válasz az értékelésre - 2016. július 19.
Kedves Vendég !
Kikérem magamnak az állítást ,én kutyabarát vagyok jelenleg is van 2 kiskutyás vendég . Azt gondolom a kutyatartásnak megvannak a szabályai ,a másik 15 itt pihenő embert ne zavarja. A kutya 10 perc után egy idegen helyen magára hagyják fél és félelmében ugat . Azt javaslom önnek mielőtt besároz másokat gondoljon magába.
Rack Mária, tulajdonos

Borbolya Apartmanok
Cserkút
Érvényes: 2020.06.15-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, naponta 1 óra privát wellness használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig

Szállodák Abaliget környékén
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Pihenő napok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Castello nyári szünet (min. 2 éj)

AbaligetX