3261 Abasár, Vörösmarty Mihály út 1/a

1. helyezett a 2 abasári étterem közül
68. helyezett Észak Magyarországon - 883 étterem közül

étterem, pékség, vendéglő
házias ételek ...
ingyenes parkolás, asztalfoglalási lehetőség, étel elvitelre, napi menü, parkolási lehetőség ...
Visa, EC/MC, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
nincs

Abasári Terasz Abasár bemutatkozása

Hangulatos, népies étterem saját Pékséggel.
Éttermünkben helyi abasári borászok finom borait szolgáljuk fel.

Abasári Terasz Abasár képei

Abasári Terasz Abasár vélemények

Kyra TOP szállásértékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Vasárnap ebédidőben érkeztünk, Bükkszékről hazafelé /a kisnánai vár megtekintése után/ véletlenül vettük észre az éttermet. A teraszon, árnyékban foglaltunk helyet. Elég hamar hozták a finom ételeket. /Húsleves, palóc sertéskaraj, túrós csusza, limonádé/. Igazi vendéglátó viselkedése volt a felszolgáló hölgynek. A kinti székek kissé kényelmetlenek, egyéb kifogásunk nem volt.
Cegléd
Gyöngyös

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
Mátrafüredről jöttünk át egy kicsit kirándulni, szétnézni a környéken, és itt álltunk meg érdeklődni Aba Sámuel sírhelye iránt. A falu felfedezése után kellőképpen megéheztünk, így ide tértünk be ebédelni a barátnőimmel. Palóc csárda hangulat, búbos kemence, népies berendezés, néhány régi használati tárggyal, népi kerámiával, de szerintem nincs túltolva.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016.09.11 én voltunk Mátrába menet megéheztünk.Nagyon szépen és esztétikusan kialakított retró étterem, amit a nagymamáink vályog házában volt megtalálható ,nagyon hangulatos és nagyon finom és kiadós volt az étel amit felszolgáltak.Meleg fogadtatásban volt részünk nagyon tiszta kellemes étterem .

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 17.
Ma délután voltunk először ebben az étteremben, de biztos hogy nem utoljára! Nagyon kellemes, hangulatos, igazi nyugalmat sugárzó helyiség, aminek "megálmodása" igazán jó ízlésre vall! A megrendelt, és hamar elkészült étel nagyon finom és kiadós volt, a személyzet kedvessége, vendégszeretete dicséretes, kifogástalan. Köszönjük!!! :)

Legnépszerűbb csomagok Abasáron és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 14.891,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.01.11.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.968,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.04. - 2020.12.22.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
2020.02.25. - 2021.02.25.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.

Szállodák Abasár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Abasár
Szent István Hotel Abasár
Panoráma Hotel Noszvaj Abasár
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Abasári Terasz AbasárX