3261 Abasár, Vörösmarty Mihály út 1/a

1. helyezett a 2 abasári étterem közül
69. helyezett Észak Magyarországon - 850 étterem közül

étterem, pékség, vendéglő
házias ételek ...
ingyenes parkolás, asztalfoglalási lehetőség, étel elvitelre, napi menü, parkolási lehetőség ...
Visa, EC/MC, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
nincs

Abasári Terasz Abasár bemutatkozása

Hangulatos, népies étterem saját Pékséggel.
Éttermünkben helyi abasári borászok finom borait szolgáljuk fel.

Abasári Terasz Abasár képei

Abasári Terasz Abasár vélemények

Kyra TOP szállásértékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Vasárnap ebédidőben érkeztünk, Bükkszékről hazafelé /a kisnánai vár megtekintése után/ véletlenül vettük észre az éttermet. A teraszon, árnyékban foglaltunk helyet. Elég hamar hozták a finom ételeket. /Húsleves, palóc sertéskaraj, túrós csusza, limonádé/. Igazi vendéglátó viselkedése volt a felszolgáló hölgynek. A kinti székek kissé kényelmetlenek, egyéb kifogásunk nem volt.
Gyöngyös

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
Mátrafüredről jöttünk át egy kicsit kirándulni, szétnézni a környéken, és itt álltunk meg érdeklődni Aba Sámuel sírhelye iránt. A falu felfedezése után kellőképpen megéheztünk, így ide tértünk be ebédelni a barátnőimmel. Palóc csárda hangulat, búbos kemence, népies berendezés, néhány régi használati tárggyal, népi kerámiával, de szerintem nincs túltolva.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016.09.11 én voltunk Mátrába menet megéheztünk.Nagyon szépen és esztétikusan kialakított retró étterem, amit a nagymamáink vályog házában volt megtalálható ,nagyon hangulatos és nagyon finom és kiadós volt az étel amit felszolgáltak.Meleg fogadtatásban volt részünk nagyon tiszta kellemes étterem .

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 17.
Ma délután voltunk először ebben az étteremben, de biztos hogy nem utoljára! Nagyon kellemes, hangulatos, igazi nyugalmat sugárzó helyiség, aminek "megálmodása" igazán jó ízlésre vall! A megrendelt, és hamar elkészült étel nagyon finom és kiadós volt, a személyzet kedvessége, vendégszeretete dicséretes, kifogástalan. Köszönjük!!! :)

Legnépszerűbb csomagok Abasáron és környékén
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 13.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
2019.03.31. - 2020.04.01.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.331,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.24. - 2019.12.21.

Szállodák Abasár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Abasár
Erzsébet Park Hotel Abasár
Hotel Villa Völgy Abasár
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)

Abasári Terasz AbasárX