Mészáros Vendéglő Abony

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Mészáros Vendéglő Abony vélemények

Kiváló 2013. június 4. járt itt
Erdélyből, Csíksomlyóról hazafelé jövet mindig megállunk az abonyi Mészáros vendéglőnél, ahol remek módon tudjuk farkaséhségünket csillapítani. Már az első tányér/alkalmanként fürjtojásokkal dúsított/ májgombócleves elfogyasztása után teljesen egyenesbe jön az ember.
Mészáros Vendéglő Abony - Külső kép
2013. május 31.egyedül járt itt
Ilyen finom Bajai halászlevet étteremben még sosem ettem.
Ehhez hasonlót,fiatal koromban az akkori munkahelyemen ettem. Egy fiatal szakács volt. Valószínűleg ebben az étteremben is egy hasonló képességekkel rendelkező szakács dolgozhat. Mivel ennyire szivembe lopta magát az étterem ezért,legközelebb is felkeresem és ajánlom másoknak is. . . . . .
Kiváló 2013. május 29.családjával járt itt
Én minden héten járok Budapestre, és az oda- és visszaúton is a Mészáros Vendéglőben eszek, több mint 10 éve. Soha nem csalódok, mindig finom, friss ételek várnak. A választék bőséges, változatos, a kiszolgálás kifogástalan. Sok ismerősömnek ajánlottam már az éttermet, akik mind elégedett, visszajáró vendégekké váltak, és megköszönték az ajánlást. Most Önöknek is azt ajánlom, próbálják ki ha a közelben járnak!
Kiváló 2013. május 29.gyerekekkel járt itt
Közel 15 éve a Mészáros vendéglőbe járunk. Teljes mértékben elégedettek vagyunk mindennel. A személyzet különös figyelmet fordít a tökéletes kiszolgálásra, az ételek finomak, háziasak, és kiadósak. Kevés ilyen családias és pénztárcabarát étterem van a környéken. az ételekkel kapcsolatban az egyedi kivánságokat gyorsan és rugalmasan kezelik.
Átlagos 2013. május 14.a párjával járt itt
Nekünk egyáltalán nem tetszik! Az ételek elég átlagosak, néha nem is elég ízesek, esetekben túl sósak is! De jelzem több olyan helyen jártunk már, ahol az étel nem volt az igazi, de ezt feledtette a környezet illetve a kiszolgálás! Itt nem ez a helyzet! Maga az étterem sem tetszik, mi ezt a stílust valahogy nem szeretjük, illetve mindíg ugyan az a kép fogad!
Mészáros Vendéglő Abony a térképen
2740 AbonySzolnoki út 139
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P