2740 Abony, Szolnoki út 139

H-CS 06:00-22:00
P 06:30-22:00
Szo-V 06:00-22:00
csárda, étterem, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:

Mészáros Vendéglő Abony vélemények

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Sajnos itt is érvényesül az, ami sok régi klasszikus, jobb napokat megélt csárdában, hogy 20 éve ugyanaz minden és szerintük ettől autentikus. Pedig nem mindegy, hogy valami csak azért retro, mert nem tesznek pénzt a fejlesztésre és az igényes környezet alakítására, vagy azért, mert retro stílusban rendezik be a helyet, hogy a hangulata meglegyen, de közben legyen tiszta és igényes is.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom és óriási adag. Kellemes légkör és kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. május 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
Tegnapi barangolásunk során egy ceglédi benzinkutas ajánlására tértünk be az étterembe. Belépve az idős pultos hölggyel találkozott a tekintetünk. - Jó napot kívánok! -
Két-három lépéssel odébb savanyú arcú felszolgálónál ugyanez. Miután megpróbáltunk beszélgetést kezdeményezni vele
kelletlenül beterelt kettőnket egy helyiségbe.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Finomak,ízletesek az ételek,az adagok is bőségesek.Nem vagyok leveses,de májgombócleves fürjtojással nagyon finom volt.2személyes fatányérosokat kértünk,4 személynek elegendő.Egy gond viszont volt,közel egy órát vártunk az ételre.Igaz vasárnap délben voltunk,tele volt a vendéglő.De megérte a várakozás.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 18.
Nemrég voltunk itt családi esemény kapcsán. Meglepődtem, mert az utolsó alkalommal már eléggé retrónak tűnt a hely. Most úgy láttam egy kicsit próbálnak újítani, például a régi kopott padokat kicserélték normális székekre. Az ételek minősége számomra megfelelő, nagy adagok, frissek, ízletesek. A kiszolgálás minőségére lehetne még több energiát fordítani.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
Nagyon finomak és megfelelő mennyiségűek az ételek . Én személy szerint többet ajánlanám többek között a brassói aprópecsenyét, az óvári sertésszeletet és a levesek közül a palóc levest. Desszertnek nálam a somlói vitt mindent. Aki az ételeket megkóstolja biztos nem fog csalódni. A személyzet kedves és segítőkész. Az árak pedig abszolút elfogadhathatók itthoni viszonylatban.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Hétköznap egyik délben Abonyban a Mészáros vendéglőben ebédeltünk. Szimpatikus,hangulatos hely. Udvarias kiszolgálást,finom,nagy adag ebédet kaptunk. Nem bírtuk megenni,mert akkora adagok voltak. A nagy melegben a sör ,az üdítő kellemesen hideg volt. A fizetett összeggel is elégedettek voltunk. Bátran ajánlom mindenkinek,aki Abonyban szeretne megállni ebédelni.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 12.
Húsvétot követő szerdán álltunk meg ebédelni egy ismerős ajánlására. A hely valóban retro, lehetne egy ici-picivel igényesebb. A szép asztalterítőn ízléstelen műanyag "reggeliző" alátétek voltak. A kiszolgálás során minimális kommunikáció, de tényleg. . . A megrendelt ételek frissek és finomak voltak, bár amit kértünk azt nem igazán lehet elrontani (rántotthús+ s.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Üzletember vagyok. Gyakran járok erre de még soha nem hagytam ki hogy betérjek magam vagy családommal ebbe a kis hangulatos nagyon kellemes kis vendéglőbe. Mindig nagyon udvarias figyelmes kiszolgálásban részesülök, részesültünk. Olyan adagokat adnak hogy még nekem is ki kell engedni a nadrágszijat mielőtt nekikezdek a kajálásnak.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Annyi jót, dícsérő szót hallottam már erről az étteremről, hogy ma, amikor arra jártunk, lelkesen nyitottunk be, hogy egy jót ebédeljünk. Az igénytelen, lekopott retrókörnyezet önmagában még nem riasztott el bennünket, hiszen vannak a vidéken hasonlók, de némelyikben kifejezetten jól főznek.

Legnépszerűbb csomagok Abonyban és környékén
Hotel Három Gúnár
2 nap/1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.12.27.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal és játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2019.10.13. - 2020.10.13.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3-4 éjszaka 24.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lángos parti forró teával és borral, ünnepi vacsorával és tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.29.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.19. - 2020.10.13.
Hotel Aquarell
Cegléd
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Sipito Pihenőpark
Pilis
4 nap/3 éjszaka 21.165,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznótorral, szauna használattal, retro discoval, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, múzeum belépővel
2019.01.04. - 2019.12.20.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri programokkal és gálavacsorával, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.

Szállodák Abony környékén
Hotel Aquarell Abony
Aquarell hétköznapok (1 éjtől)
Őszi szünet Szentesen (min. 2 éj)
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)

Mészáros Vendéglő AbonyX