Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Mohos Falatozó Ábrahámhegy

Ez a hely megszűnt!
3,1
2
értékelés
Még nincs helyezése
a 11 ábrahámhegyi étterem közül
Hely jellege
büfé
Mohos Falatozó Ábrahámhegy
Mohos Falatozó ÁbrahámhegyMohos Falatozó Ábrahámhegy
Mohos Falatozó ÁbrahámhegyMohos Falatozó Ábrahámhegy
7 fotó

2 vendég értékelése alapján

Kiváló
0%
50%
Átlagos
0%
Gyenge
50%
Szörnyű
0%
3,5Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték
3,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Borbarátok Panzió Badacsonytomaj - Két ünnep között
Borbarátok Panzió Badacsonytomaj
83.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől reggelivel
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
27.300 Ft / 2 fő / éjtől büféreggelivel
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
66.946 Ft / 2 fő / éjtől all inclusive ellátással

Mohos Falatozó Ábrahámhegy vélemények

59
4544
8
35640
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35640 feltöltött kép
Gyenge 2020. szeptember 8.családjával járt itt
A Mohos falatozó Ábrahámhegyen az egyetlen hely volt, mely a negatív tapasztalatok közé került felvésésre. Pálinkát kértem 2 cl házi körtét és 2 cl agárdi szilvát. 500 volt az előbbi, 800 az utóbbi. Büszke ár. De ezzel semmi gond nincs, a minőséget mindig hajlandó voltam megfizetni.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Mohos Falatozó Ábrahámhegy - Étlap/itallapMohos Falatozó Ábrahámhegy - Étlap/itallapMohos Falatozó Ábrahámhegy - EgyébMohos Falatozó Ábrahámhegy - Egyéb
Még több kép (1 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
61
2069
3092
68592
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1059 városban járt márFelfedező - 3345 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68592 feltöltött kép
2019. június 11.egyedül járt itt
Sok-sok éve ott van. A strandi büfék közül a legszélső az egyik irányban. Néha elmegyek odáig is, de nem szoktak velem olyan sokat beszélgetni, vagy nem jegyeznek meg, másoknak tüntetően mondják hangosan a nevét, nekem nem, az enyémet most is megkérdezték, 60 éve járok oda. Úgy látszik, sikertelenül.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.