Muskátli Vendéglő Ábrahámhegy

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Muskátli Vendéglő Ábrahámhegy vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Átlagos 2023. május 15.egyedül járt itt
Egyszerű, retro hangulatú vendéglő a 71-es főút mellett. A fedett, tágas teraszon a kockás színes abrosszal leterített asztalok mellett műanyagszékek, a beltérben lambéria, fából készült székek, az asztalon élő virág. Öröm látni a falon a berámozott Nagy-Magyarország térképet. A háttérben rádió szól, amiről szívesen lemondanánk.
Muskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - EgyébMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - Egyéb
2076
2021. augusztus 6.a párjával járt itt
A Muskátli egy tájhoz tartozó intézmény Ábrahámhegyen. Nyártól függetlenül hol nyitva van, hol nem. De van. Volt idő, amikor német családok reggeliztek nagy létszámban a két út találkozásánál szálló porban, meg volt, amikor egyedüli vendégként bent vackolódtam el. A belső térben a legelső asztal mindig tele van újságokkal.
Muskátli Vendéglő Ábrahámhegy - BelsőMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - BelsőMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - BelsőMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - Étel/italMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - Külső képMuskátli Vendéglő Ábrahámhegy - Külső kép
2017. július 21.gyerekekkel járt itt
Sok helyre kiírják, hogy "retró". Erre a vendéglőre ugyan nem írták ki, de igazi retró. És nem abban az értelemben, hogy a kritikán aluliságot becézgetjük vele, hanem az igazi balatoni retró hangulat csíphető itt el. Az ételek ehhez mérten azért kicsit drágák, de finomak. Kutyát fogadnak, sőt, tálat is hoznak nekik.
2076
2015. november 6.egyedül járt itt
Valami nosztalgia fog el mindig, ha ide beülhetek. Nem nagyon szoktam a külső udvarra ülni, nem egy kert, hanem egy betonudvar, és az országútra meg az állomásra néz. Bent viszont inkább barátságos, a kiszolgálás az átlagosnál jobb, nem kell sokat várni, jó választék van és finom az étel. Sokszor nyitva van szezonon kívül is, bár ez eléggé rapszodikus.