Bálint Cukrászda & Étterem Ács

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
2941 Ács, Posta köz 6.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
2016-ben egy családi szülinapra voltunk hivatalosak, a helyszín a Bálint cukrászda volt. Körülbelül kilencven résztvevő,mi nagyon elégedettek voltunk a helyszínnel és az ételekkel. Korábban(2015) az ácsi esküvőn a tortát innen rendelték, látványra és ízre is kiemelkedő volt. Az árakról nem tudok beszélni, mindenki próbálja ki bátran!

2015. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. június 3.
Általános iskolai találkozón vettem részt, kb.30-an, úgy az ételek és az ételek választéka kiváló volt. A kiszolgálás udvarias, és gyors volt.Az áraránnyal is elégedettek voltunk, és nagyon finom volt a desszertnek felkínált somlói is.Állítólag a rétes is fonom volt, de abból én már nem tudtam enni. Nagyon szívesen ajánlanám bár kinek.

Legnépszerűbb csomagok Ácson és környékén
Parti Panzió
Tata
7 nap/6 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence, szauna, pezsgőfürdő használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.31.
Öreg-tó Club Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 üveg pezsgővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, korlátlan sporteszköz használattal, kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.18.

Szállodák Ács környékén
Öreg-tó Club Hotel Ács
Az Öreg-tó Club Hotel családias hangulatú kétcsillagos szálloda, mely a tatai Öreg-tó partjától...
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Ács
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Hotel Szépalma Ács
Szépalmapusztán, Zirctől nem messze, az egykori Esterházy-birtokon található a Hotel...
Ajándékutalvány (min. 2 éj)
Győri hétvégék (1 éjtől)
Szerelmes párok ajánlata (min. 2 éj)

Bálint Cukrászda & Étterem ÁcsX