Ács

Ács

Ács bemutatása

A római kor óta lakott Ács a Kisalföld északkeleti peremvidékén, Komáromtól 8 kilométerre délnyugatra helyezkedik el.
A Concó-patak hídjánál álló, négy kocsányos tölgy alkotta Hétvezér-facsoportot 1896-ban, a millennium emlékére ültették.
A 17.

Evés, ivás Ácson (2)

Piskóta Kávéház Ács Ács

cukrászda, étterem, kávézó - kávéház, vendéglő - lássam a térképen
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Ács és környéke legfrissebb értékelései

2024.04.16a párjával
Hát egy kicsit elszomorodtam mert nincs fürdő a szállodában g, és a szobába nincs hűtőszekrény, meg egy szék van kettő fő részére, ilyennel még nem találkoztam
2024.04.09barátokkal
Ajánlom mindenkinek, nagyon finomak az ételek, gyors kiszolgálás, tiszta hely.arban is nagyon elfogadható, aki teheti nézzen be, megéri.... Szuper hely
2024.04.09egyedül
Nagyon tetszett, hogy újonnan beérkező vásárlót, meghívták egy csésze finom kávéra.Annak felszolgálása is remek volt, kis tálcácskára helyezték a Julius Meinl kávét piros csészébe, vizet tettek melléje.Amig nem nyilt meg a Lipóti Pékség az ETO-Park területén, jómagam az Aradi vt úti üzletükbe...

Ács és környéke kedvelt szállásai

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
11.27-04.30.
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Ács és környékén

Hotel Szépalma Porva-SzépalmapusztaHotel Szépalma, Porva-SzépalmapusztaCsomagok már 24.000 Ft/fő/éj ártól
40 értékelés
Forest Hills Hotel & Golf ZircForest Hills Hotel & Golf, ZircCsomagok már 15.950 Ft/fő/éj ártól
14 értékelés
Kristály Imperial Hotel TataKristály Imperial Hotel, TataCsomagok már 26.250 Ft/fő/éj ártól
40 értékelés
Hotel Kiss TataHotel Kiss, TataCsomagok már 21.500 Ft/fő/éj ártól