Bambusz Söröző és Falatozó Agárd

Fried Kastély Hotel Simontornya

Bambusz Söröző és Falatozó Agárd vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. május 20.a párjával járt itt
Megfáradt bringásokként érkeztünk erre a helyre, épp csak hogy betoljunk valami gyorsat és már menjünk is tovább. A kiszolgálással semmi gond nem volt, a pultos jókedvű, kedves volt. A kaja is olyan volt, amire számítottam, semmi extra, hotdog, gyros. Mondjuk tálcáról jobb lett volna megenni ha lett volna, így aztán papírból ettük, amit utána az 5 méterre levő fulltele kukába bele is dobtunk, ennyi.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. május 20.a párjával járt itt
Átlagos hely, átlagos gyorskaja, átlagos kiszolgálás. Odamentünk, kikértük a gyrost és a hotdog-ot, kiültünk, megettük. Az asztal ragadt, gondolom rég volt már letakarítva. Ssebaj, majd tálcán kihozzák a kaját, ráteszem a ragacsra és nem fog zavarni. Kb 10 perc várakozás után kézében a kajával megjelent a pincér. .
Bambusz Söröző és Falatozó Agárd - Külső képBambusz Söröző és Falatozó Agárd - Étel/ital